Zamknij
REKLAMA

Miastko. 25-lecie UKS Morena i trenera Waldemara Żurawika

15.25, 22.09.2022 P.K. Aktualizacja: 15.31, 22.09.2022
Skomentuj fot. OSiR w Miastku
REKLAMA

W miniony weekend odbył się XXV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miastka. Wydarzenie miało miejsce na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II. W niedziele oprócz podsumowania sportowej rywalizacji i wręczenia nagród najlepszym Juniorkom, klub świętował 25-lecie swojego istnienia. Nie obeszło się bez podziękowań dla trenera - Waldemara Żurawika, który stworzył Morenę i od lat prowadzi ją ku kolejnym zwycięstwom. 

- Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili spędzić ten weekend na hali sportowej Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku, dopingując dokonania naszych dziewczyn i sztabu trenerskiego. Dziękujemy także gminie za ogromny wkład w rozwój i upowszechnianie sportu w naszym regionie na przestrzeni dziesięcioleci - komentują władze klubu.

W uroczystościach uczestniczył Burmistrz Miastka - Witold Zajst oraz Przewodniczący Rady Miejskiej - Tomasz Borowski. Samorządowcy wspólnie podsumowali jubileusz UKS Morena oraz uhonorowali klub symbolicznym czekiem na dalszy rozwój siatkówki kobiet w gminie. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

[FOTORELACJA]205[/FOTORELACJA]

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%