Zamknij
REKLAMA

Edukacyjna wizyta policjantek w bobolickiej szkole

16:09, 13.04.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach zrealizowany został program „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”.  Zajęcia poprowadziły policjantki z Wydziału Prewencji Koszalińskiej Komendy Miejskiej w Koszalinie st. sierż. Maria Bendykowska i sierż. Paulina Wiśniewska – Basiak. Program został zrealizowany w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych.

- Celem zajęć było uświadomienie uczniom mechanizmu uzależniania się oraz zagrożeń związanych z przyjmowaniem substancji psychoaktywnych i odpowiedzialności karnej nieletnich za ich zachowania - komentują służby mundurowe.

Funkcjonariuszki edukowały uczniów, uświadamiając im istotne zagrożenia i niebezpieczeństwa. W przystępny sposób omówiły problematykę substancji psychoaktywnych. Uczniowie dowiedzieli się również, gdzie mogą uzyskać fachową pomoc, jeżeli zetkną się z tym problemem. Spotkania były realizowana z uczniami klas V-VII. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%