Zamknij
REKLAMA

Umowa na zakup sprzętu komputerowego dla polanowskich dzieci podpisana

13.55, 23.05.2022 P.K. Aktualizacja: 14.02, 23.05.2022
Skomentuj
REKLAMA

Władze Polanowa podpisały umowę na dostawę sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin popegeerowskich. Zgodnie z założeniem projektu aż trzysta sześćdziesiąt pięć laptopów zostanie przekazane na własność rodzinom jeszcze przed końcem najbliższych wakacji. 

- Burmistrz Polanowa podpisał umowę na dostawę, którą zrealizuje firma ZETO z Koszalina wyłoniona w wyniku przetargu. W dniu zawarcia umowy firmę reprezentował Piotr Maszkiewicz - Prezes oraz Tomasz Wojdyła - Pełnomocnik - informują polanowscy urzędnicy.

Zakup sprzęt sfinansowany jest z dotacji dotacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w ramach programu granatowego „Wspieranie dzieci z rodzin popegerowskich w rozwoju cyfrowym - „Granty PPGR". Wartość zadania to 830 tysięcy złotych. Bezpłatne przekazanie na własność nastąpi na podstawie umów z rodzicami i opiekunami prawnymi dzieci.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%