Zamknij
REKLAMA

Polanów zabezpiecza przepompowanie ścieków

10.02, 12.08.2022 P.K. Aktualizacja: 10.03, 12.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Polanów otrzymała dotację na zakup zestawu agregatów prądotwórczych wraz z przyczepami transportowymi. Projekt ma na celu zapewnienie ciągłości pracy przepompowni ścieków zlokalizowanych na terenie gminy Polanów w warunkach braku energii elektrycznej, tym samym zapobieganie przedostawaniu się nieczystości do gruntów i wód.

Jeden komplet został już odebrany. Oczekujemy na kolejne.  Cały sprzęt powinien być oddany do dyspozycji gminnych służb już jesienią. To ważna inwestycja zarówno ze względów ekologicznych, jak i ogólnego komfortu mieszkańców - komentują samorządowcy.

Dotacja na zakup sprzętu pochodzi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Inwestycja warta jest łącznie ponad 135 tysięcy złotych, z czego blisko 50 tysięcy, to właśnie wojewódzkie dofinansowanie - resztę funduszy dołożyła gmina. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%