Zamknij
REKLAMA

Władze Trzebielina zapowiadają: ŚMIECI (raczej) BEZ PODWYŻEK!

16.09, 29.04.2022 P.K. Aktualizacja: 16.20, 29.04.2022
Skomentuj
REKLAMA

Inflacja nie dopadnie wywozu odpadów w Trzebielinie? Na to wygląda! W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy nastąpiło otwarcie ofert przetargowych na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Trzebielino. Do przetargu stanęła jedna firma. Oferta wydaje się być korzystna dla gminy. 

Przetarg obejmuje odbiór śmieci z gospodarstw domowych na okres od 1 lipca 2022 roku do 30 czerwca 2023 roku. Jedyną firmą zainteresowaną realizacją usługi jest spółka Elwoz Eco.

- Oferta jest aktualnie weryfikowana i oceniana. Zaproponowane ceny wskazują jednak na to, że stawka, którą obecnie płacimy za odbiór odpadów utrzyma się na dotychczasowym poziomie tj. 27 zł/os miesięcznie. Przy obecnie rosnących cenach oraz zwiększających się kosztach funkcjonowania naszych gospodarstw domowych, jest bardzo dobrą informacją - mówi Tomasz Czechowski, wójt Trzebielina.

Elwoz Eco zaproponowało realizację usługi za 825 tysięcy złotych netto. Po przeprowadzeniu ostatecznej weryfikacji oferty oraz podpisaniu umowy, władze Trzebielina poinformują o wszelkich szczegółach dotyczących dalszej polityki odpadowej.

Będziemy monitorować dla Was ten temat i na bieżąco informować o postępach.

 KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

mizerykordia mizerykordia

2 0

Przy takim wójcie będziemy bez śmieci 🤣 - samorządowiec pojechał aż do Łupawska w gminie Czarna Dąbrówka by tam czyścić teren, oczywiście zupełnym przypadkiem znalazł się tam jakiś "fotoreporter" którego zadaniem było uwiecznić jak to wraz z innymi zaangażowanymi samorządowcami dbają o środowisko naturalne itp... itd. Wszyscy tak bardzo byli zadowoleni, że uśmiechy nie gasły na ich twarzach. W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku fotki wylądowały w internecie, niech się twarze samorządowców opatrzą narodowi, naród musi mieć wskazówki na kogo warto postawić 🙂- wszak wybory na następną kadencję zbliżają się wielkimi krokami . A wójt zapowiedział , że będzie pracować do osiemdziesiątki- życząc zdrowia życzymy powrotu do zajęć bardziej przyziemnych jak szczepienie świń a lansowanie się na kolejne kadencje włóżmy między bajki.... I jeszcze taka niewielka uwaga do Czechowskiego - jedyny wójt którego oblicze "wisi" na stronie urzędu gminy, WSZYSCY WÓJTOWIE GMIN OŚCIENNYCH NIE LANSUJĄ SIĘ TAK BARDZO .... no cóż .... "PAŃSTWO TO JA" ... 🤣 😠 😡 a uroda raczej radiowa .... 🙄 21:11, 30.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%