Zamknij
REKLAMA

Gminne Centrum Kultury w Trzebielinie poszukuje specjalisty!

12.57, 04.11.2022 D.W. Aktualizacja: 16.27, 08.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dyrektor Biblioteki - Gminnego Centrum Kultury w Trzebielinie poszukuje specjalisty ds. projektów kulturalnych i animacji społecznej. Nowy pracownik musi posiadać wykształcenie średnie lub wyższe, minimum dwuletni staż pracy na zbliżonym stanowisku, prawo jazdy kat. B. Mile widziane jest także doświadczenie w aplikowaniu o środki finansowe ze źródeł pozabudżetowych. 

- Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów w terminie do dnia 23 listopada w formie mailowej lub osobiście. kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu jego przeprowadzenia - informuje dyrektorski trzebielińskiej biblioteki.

Nowy specjalista będzie odpowiedzialny za koordynację miejsc aktywności lokalnej, prowadzenie zajęć animacyjnych, jak również za przygotowanie, organizację i prowadzenie zajęć, wydarzeń, konkursów, warsztatów, W jego kompetencjach będzie także współpraca z instytucjami, organizacjami społecznymi i pozarządowymi, animatorami kultury, społecznością lokalną w dziedzinie kultury, czasu wolnego, integracji społecznej,

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(D.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%