Wysoka inflacja była w Bobolicach dużo wcześniej niż w całej Polsce. Tak niektóre zakupy władz gminy komentuje jeden z urzędników, który postanowił zainteresować nas sprawą zakupu lamp na placu rekreacyjnym, przy hali widowiskowo-sportowej. Z jego informacji wynika, że jedna lampa kosztowała prawie 10 tys. zł, podczas gdy ten sam model w hurtowni można kupić za około 1600 zł. Jak się okazuje, na 9 lamp gmina Bobolice wydała prawie 90 tys. zł.
- O co tu chodzi? - pyta pracownik Urzędu Miejskiego w Bobolicach.
Ma doskonałą wiedzę na temat tego zakupu i dostęp do dokumentów. Swojego nazwiska oczywiście zdradzać nie chce, z wiadomych względów….
[pozostało 95% tekstu]
- Dlaczego UM w Bobolicach płaci za lampy kilkakrotnie więcej niż w sklepie?
- Jaka firma za tym stoi?
- Co sądzi o tym radny Marek Golas?
- Piszemy też o oświetleniu kościoła za 95 000 zł


Waldi02:35, 08.02.2023
Bobolice24.pl
Może nie tylko witryny ale i burmistrzów zamienimy ?
zzz08:16, 08.02.2023
Ale co ci wiadomości z regionu przeszkadzają? Nadużycia trzeba tępić, tak jak i ludziom pomagać. Chyba, że przeszkadza ci to, bo masz korzyści z obecnej władzy, czy coś podobnego.
Ja się zawsze cieszę jak coś o sąsiadach mogę przeczytać, szczególnie, że to zazwyczaj nie są rzeczy dobre :).
Podstawą demokracji jest kontrola władzy przez obywateli. W tej kontroli znakomitym pośrednikiem są media, bo nagłaśniają różne sprawy. No ale ja już niejednego z Bobolic widziałem co się rzucał, ze czemu ta gazeta pisze o ich mieścinie. Racja, lepiej nie mówić o problemach i udawać, że jest *%#)!& xD. Na pewno to coś zmieni.
411:04, 08.02.2023
Zmień dilera, podobno w Kobylnicy jest dobry ???
sprawdzamfaktury13:29, 08.02.2023
... bo to jest MIŚ na miarę naszych możliwości ? ?
J.B23:29, 09.02.2023
Pewien facet miał żonę, ta go wiecznie męczyła, a to kup mi perfumy, a to futro, a to pierścionek, a to, że potrzebuje nowej sukienki, a to nowe meble, a to farbę, żeby przemalować dom itd. zawsze było, a to coś. W końcu facet wpadł na genialny pomysł odkupił od kolegi samochód za wszystko, co miał. Kolega był jednak tak zdziwiony i tak ciekawy, że po tygodniu go po pyta. To powiedz mi w końcu czemu oddałeś mi wszystkie pieniądze za mój samochód, przecież on wart był 10% tego, co mi dałeś. Na co on mu odpowiada, dla świętego spokoju. -Ale jak to? -Widzisz mój drogi przyjacielu, moja żona zawsze o coś suszyła mi głowę, a kup to, a tamto, a tak mam spokój, nie ma pieniędzy nie mam problemów.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
teczowy jaskowiak z małej celowe na wszystkich spedach dewiantów jaskowiak sie pojawia w Poznaniu ale na uroczystosciach powstania Wielkopolskiego to juz niełaska całe PO jaśkowiak to teczowy śmierdziel
ten teges
08:49, 2026-06-19
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
Kałem powinien dostać.
Leftist’s hunter
17:28, 2026-06-18
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
KO spija swoją śmietankę . Nie żal mi ich .
alo
11:35, 2026-06-18
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
Wow, biedni PeOwcy. Jak oni dostają to od polskich nazistów, ale jak niemiecka policja bije w Berlinie polskich patriotów - to dla PeOwców - niemiecka policja bije polskich nazistów. Sami nie przestrzegają prawa i porządku (patrz comiesięczne awantury pod osłoną policji KODowców w Warszawie) - ale jak ich to już bee.
Dr Jawor
10:01, 2026-06-17