Zamknij
REKLAMA

Na czas lockdownu Urząd Miejski w Polanowie wstrzymuje przyjmowanie interesantów

13:57, 29.03.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W związku z wysoką zachorowalnością na COVID-19 w całym kraju, a także wprowadzonymi dodatkowymi obostrzeniami epidemicznym, Urząd Miejski w Polanowie wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów od 29 marca do 9 kwietnia. Jest to kolejna placówka w regionie, która zdecydowała się na taki krok.

- Działania zostały podjęte w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo interesantów i pracowników. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Nadal działać będzie jednak bezpośrednia obsługa interesantów w zakresie wydawanie dowodów osobistych, rejestracja zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego - tłumaczą urzędnicy.

Wszystkie sprawy urzędowe będą załatwiane korespondencyjnie, elektronicznie i telefonicznie. Wnioski i podania można przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail Urzędu [email protected], przez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP lub portal gov.pl w zakładce usługi dla obywatela lub w formie listowej - pocztą lub poprzez wrzut do skrzynki podawczej usytuowanej przy wejściu do budynku Urzędu od ul. Wolności. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%