Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Białego Boru wzięli udział w Szlachetnej Paczce

13:56, 09.12.2021 | .
Skomentuj Zespół Szkół Nr 7 w Białym Borze
REKLAMA

W tym roku po raz pierwszy uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze wzięli udział w zbiórce charytatywnej dla Szlachetnej Paczki. Prezenty już zapakowane czekają na wybraną rodzinę. Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. Podsumowanie akcji już w najbliższy weekend.

 

- Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły za pomoc przy spełnieniu wszystkich potrzeb wybranej rodziny. Dobrze jest pomagać innym - mówią lokalni samorządowcy.

W tym roku Szlachetne Paczki trafią aż do 17 tysięcy potrzebujących rodzin. Choć to nadal kropka w morzu potrzeb, gdyż w skrajnej biedzie żyje niemal dwa miliony Polaków, to każdy gest ma ogromną wartość i może odmienić czyjeś życie. Według fundacji, nawet co siódma rodzina włączona w ubiegłym roku do Szlachetnej Paczki nie ma łazienki.

- Bardzo potrzebujemy Waszego zaangażowania, bo Rodzin jest dużo więcej niż rok temu! To jest ten moment, nie czekaj – Ty też możesz pomóc i zrobić paczkę sam lub ze znajomymi - mówią przedstawiciele Szlachetnej Paczki. 

Akcje można wesprzeć w formie rzeczowej poprzez przygotowanie paczki lub w formie finansowej - wpłacając środki na konto fundacji. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć TUTAJ

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%