Niespokojna noc w Gumieńcu, w gm. Trzebielino. Kierowca volkswagena golfa wjechał w przybudówkę i drewniany garaż.
Do zdarzenia doszło 8 lipca o godz. 00:58.
- Na miejscu zastano pojazd marki volkswagen, którego kierujący uderzył przybudówkę i drewniany garaż. Osób rannych nie było - informują strażacy.
Na miejsce zostało zadysponowane trzy jednostki straży pożarnej PSP Miastko, PSP Słupsk, OSP Trzebielino.
Więcej szczegółów na temat tego zdarzenia w Gazecie Miasteckiej 9.07.
::addons{"type":"alert"}
Simon60A 14:10, 08.07.2019
Masakra pijany szarzowanie po posesji wspólnoty? A gdzie policja?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
POKONAĆ BIEDĘ. Zbiórka na wycieczkę dla dzieci z SOSW
Tak. Na pewno trafia do organizatora wycieczki.
Tursko
22:04, 2026-04-01
19-latek NOWYM RADNYM. Wyniki wyborów w Dretyniu!
19-latek który nie ma pojęcia o niczym będzie decydował oważnych sprawach gminy, brawo
xyz
09:41, 2026-04-01
POKONAĆ BIEDĘ. Zbiórka na wycieczkę dla dzieci z SOSW
Ok, jasne że rodzice mają 800 zł na dziecko. RODZICE mają. Czy zapłacą za wycieczkę? Czy to wina dzieci jeżeli nie? Kto chce niech się dorzuci, kto nie chce niech nie płaci i nie komentuje.
Miastowy
08:16, 2026-04-01
POKONAĆ BIEDĘ. Zbiórka na wycieczkę dla dzieci z SOSW
To gminy nie stać na dopłatę w wysokości 8000 zł? Dziadostwo
Tursko
20:37, 2026-03-31