Zamknij
REKLAMA

Charytatywny Festyn dla Wiktora - Ty też możesz pomóc!

12:40, 30.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wiktor Lewicki ma złośliwego guza mózgu. Rodzice chłopca mają czas tylko do 17 maja, aby zebrać 9,5 miliona złotych - tyle będzie kosztować leczenie w USA, które daje dwunastolatkowi aż 85% szans na całkowite wyleczenie! W pomoc chłopcu włączyła się gmina Bobolice i Gminny Ośrodek Kultury. 

- 9 maja 2021 roku o godzinie 11:00 na boisku szkolnym w Bobolicach przy ulicy Szkolnej rozpocznie się festyn charytatywny #PrzyspieszamyDlaWiktora! Nasi animatorzy są już gotowi do zabawy z Państwa dziećmi. Piesek Rocky też wie, że warto pomagać i chętnie odwiedzi festyn - zapraszają organizatorzy.

Na uczestników czekać będą wspaniałe domowe ciasta, pyszna grochówka i ciepłe kiełbaski prosto z grilla. Głównym celem festynu jest uzbierać jak największą kwotę na leczenie Wiktora. W trakcie imprezy odbędzie się także ambulatoryjna zbiórka krwi.

- Bądźcie razem z nami i pokażcie, że pomaganie jest dziecinnie proste! Jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać voucher bądź jakiś przedmiot na licytację zapraszamy do sekretariatu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach! - zachęcają organizatorzy.

Dowolny datek można wpłacić także na zbiórce TUTAJ. Można także wziąć udział w charytatywnych aukcjach TUTAJ

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%