Zamknij
REKLAMA

Kierowca ciężarówki ZABLOKOWAŁ wyjazd z remizy

21:26, 16.01.2022 | M.W.
Skomentuj FOT. SZCZECINEK 112
REKLAMA

Strażacy z OSP Drężno (gm. Szczecinek) proszą o pomoc. Zapowiada się wietrzna noc, mogą być wyjazdy do zdarzeń, a oni wyjechać nie mogą. Nieznany im kierowca samochodu ciężarowego zastawił wyjazd z remizy!

- Kierowco ciężarówki, który zastawiłeś wyjazd z remizy w Drężnie! Obecnie w regionie panuje II stopień ostrzeżenia przed silnymi wiatrami. Strażacy poproszeni o przygotowanie sprzętu na wypadek wyjazdu nie są w stanie tego zrobić! Ty uniemożliwiasz wyjazd do akcji. To ty możesz mieć na sumieniu ludzkie życie - alarmuje portal Szczecinek 112. - Obecnie czeka Cię mandat, a druhowie z OSP proszą o PILNE przestawienie samochodu, jeszcze dziś!

Policja już została poinformowana. Też będą szukać niefrasobliwego kierowcy. No chyba, że to przeczyta i przestawi samochód. Pomóż mu w zdobyciu tej informacji - UDOSTĘPNIJ!

 

AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej

Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WoWo

1 2

... no to je dopiero kozak 05:05, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%