Nasz redakcyjny historyk Dominik Radecki dotarł do milicyjnej dokumentacji z lat 40-60 XX wieku. Są w niej m.in. opisy i zdjęcia wypadków drogowych z tamtych lat.
Są też zdjęcia dokumentujące pomiary prędkości oraz pracę funkcjonariuszy służby ruchu drogowego MO w latach 1956 - 1963.


Więcej zdjęć i informacji o wypadkach drogowych z tamtych lat już wkrótce w Gazecie Miasteckiej.
A może macie stare zdjęcia, którymi chcielibyście się podzielić? Zapraszamy do wysyłania ich za pośrednictwem poniższego formularza.
::addons{"type":"history"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pomorska Góra Piachu została ZAMKNIĘTA dla miłośników
Przykład pakowania wszystkich do jednego worka, przykład nieudolności służb i przykład ja różne środowiska poruszają się na quadach i crossach . Przez takie zachowania ludzi wszędzie mamy zakazy. Bo jak już coś można to trzeba się zachowywać ja bydło. Co do pan Burmistrza, jakie problem kilka razy w roku zorganizować piknik postawić ludzi i służby do obsługi i kasować po 100zł od wjazdu na teren. Przychód dla regionu wszystko na legalu pozwoli też odsiać pojazdy be rejestracji ludzi bez uprawnień. Problem w Polsce jest taki, że takich miejsc bardzo mało i trzeba na nielegalu wszędzie jeździć.
Tom
10:33, 2026-04-21
Tola Rudnik mistrzynią Polski U17. Wielki sukces
Brawo Tola! Brawo Panie Trenerze!
lele
10:13, 2026-04-21
Drogówka nie znika z Miastka. Komendant wyjaśnia
A gdzie są radiowozy do których dołożyła pieniądze nasza gmina? Też w Bytowie? Może warto się tym zainteresować
społecznik
23:26, 2026-04-18
Tola Rudnik mistrzynią Polski U17. Wielki sukces
gratulacje
Waldi
18:29, 2026-04-18