Zamknij
REKLAMA

Apartamenty w Trójmieście – oferta 2023

08.38, 30.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.29, 19.12.2022

Trójmiasto jest regionem o jednym z najwyższych potencjałów inwestycyjnych w kraju – świadczy o tym duży udział kapitału krajowego i zagranicznego w segmencie nieruchomości mieszkaniowych. Walory regionu są oczywiste: dostęp do morza i licznych atrakcji turystycznych, wyjątkowy klimat, perspektywy rozwoju zawodowego – te i inne atuty Trójmiasta przyciągają tu coraz więcej mieszkańców i inwestorów.

Rynek pierwotny Gdańska, Gdyni i Sopotu ostatnio oferuje coraz więcej inwestycji o wysokim standardzie – potrzebują tego nabywcy, i nie tylko inwestorzy, ale też osoby ceniące sobie komfort i najlepsze lokalizacje.

Co oferuje segment nieruchomości o podwyższonym standardzie w Trójmieście i na jakie oferty warto zwrócić uwagę? Dowiedz się z dzisiejszego digestu.

Co tworzy luksus?

Jakie cechy nowych inwestycji Gdańska w 2022 roku decydują o tym, że możemy je odnieść do górnej półki? Wyróżniamy dwa główne czynniki decydujące o klasie nieruchomości.

Po pierwsze, lokalizacja. Im bliżej morza, zabytkowej części miasta czy głównych atrakcji turystycznych, tym wyższa cena. W Gdańsku do najbardziej prestiżowych dzielnic odnosimy Śródmieście, Przymorze, Oliwę, w Gdyni to Śródmieście i częściowo Orłowo, Sopot – Dolny Sopot.

Po drugie, standard udogodnień. Jest to uniwersalna cecha, po której poznamy nieruchomości z górnej półki. W grę wchodzi wszystko – zaczynając od projektu architektonicznego a kończąc na usługach towarzyszących i zapleczu infrastrukturalnym. Coraz częściej wyróżnikiem inwestycji o wysokim standardzie są też nowoczesne rozwiązania z wymiaru “eko” – panele słoneczne, ogrody, ładowarki aut elektrycznych.

Jakie inwestycje apartamentowe w Trójmieście w 2023-2024?

Poniżej – kilka przykładów aktualnych inwestycji apartamentowych w różnych częściach Trójmiasta

  1. Kompleks apartamentowy Porto  oferuje przyszłym mieszkańcom cały wachlarz elementów wewnętrznej infrastruktury – w blokach zaprojektowano reprezentacyjne lobby z portierem, na terenie działa też prywatny klub fitness oraz zaplecze handlowo-usługowe. Do apartamentów o powierzchni od 27 do 112 metrów kwadratowych jest przynależna dodatkowa powierzchnia rekreacyjna – balkon, wykończony taras lub przydomowy ogródek. Osiedle znajduje się w dzielnicy Nowy Port w Gdańsku, niedaleko parku Brzeźnieńskiego i plaży.
  2. Plac Unii – jedna z najnowszych flagowych inwestycji znanego dewelopera Hossa położona na Śródmieściu w Gdyni. Wyróżnia się nietuzinkową architekturą i stanowi integralną część przestrzeni miejskiej. Do dyspozycji lokatorów – dwupoziomowy parking (co jest istotnym atutem dla centrum miasta) oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. W obrębie inwestycji kupimy też mieszkanie z designerskim wykończeniem.
  3. Osiedle Młoda Polska – znajduje się w sopockiej dzielnicy Kamienny Potok i wyróżnia się kameralnym klimatem. Jest to wolnostojący budynek, w którym zaprojektowano jedynie 14 mieszkań z balkonami i ogródkami. Luksusu inwestycji dodaje lokalizacja – w pobliżu terenów zielonych i morza.
(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%