Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
18:31, 25.03.2020
Jak dotrzeć do potencjalnych klientów i nakłonić ich do skorzystania z przedstawionej oferty? Podobne pytania zadają sobie przedsiębiorcy w każdej branży, niezależnie od stażu czy pozycji na rynku. Według specjalistów z agencji marketingowej ESEO nie ma dziś innego wyjścia, jak aktywnie działać w internecie. Wyraźnie zaznaczyć obecności własnego biznesu w sieci można na wiele różnych sposobów ? podstawę stanowią pozycjonowanie oraz reklamy w wyszukiwarce Google. Zapewne każdy o tym słyszał, ale nie wszyscy do końca zdają sobie sprawę jak to funkcjonuje w praktyce.
20:33, 12.03.2020
Mało obowiązków jest równie przyjemnych, jak urządzanie własnego mieszkania. Długie lata intensywnych starań, bolesnych wyrzeczeń i oto jest: dom, do którego chce się wracać. Podczas prac wnętrzarskich uwzględnia się nie tylko kwestie użyteczności, poszukując optymalnego rozstawienia poszczególnych elementów w dostępnej przestrzeni. Równie istotne są aspekty estetyczne, wystrój pomieszczeń wywiera silny wpływ na panujący w nich nastrój. W tym segmencie na szczególne zainteresowanie zasługuje beton architektoniczny oraz wykonane z niego płyty.
20:30, 12.03.2020
Porą roku, w której chętnie eksponujemy biżuterię, jest wiosna i lato: pomagają nam w tym lekkie ubrania. Kiedy natomiast nadchodzą chłodniejsze miesiące, narzucamy na siebie kurtki, płaszcze, szaliki, rękawiczki ? i nierzadko rezygnujemy z kosztowności na dobre pół roku. Czy jednak wełniane swetry z golfem i warstwowy ubiór oznaczają, że ozdoby są niewskazane? Wręcz przeciwnie. Trzeba tylko wiedzieć, jak je odpowiednio dobierać.
2
19:36, 18.02.2020
Miastecka Spółdzielnia Mieszkaniowa sprzedaje lokal użytkowy na ul. Wybickiego 9. Można zmienić sposób użytkowania na jedno lub dwa mieszkania. Cena wywoławcza 160 000 zł. Szczegóły w ogłoszeniu.
22:00, 06.02.2020
Skuteczne odzyskiwanie długów z całą pewnością należą do trudnych i złożonych zadań. Przedsiębiorstwa oraz prawnicy, którzy specjalizują się w tej dziedzinie, podkreślają że w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami należy zwrócić szczególną uwagę na dostęp do niezbędnych danych oraz dochowanie terminowości wszelkich procedur. Jakiekolwiek uchybienia w tym względzie są absolutnie niedopuszczalne ? dlatego fachowcy szeroko korzystają z możliwości, jakie dają nowoczesne systemy IT, tworzone specjalnie z myślą o takich kancelariach prawnych.
1
06:00, 26.09.2019
Wywiad z senatorem Waldemarem Bonkowskim.
23:28, 19.08.2019
Manifest senatora Waldemara Bonkowskiego
1
23:29, 15.07.2019
Firma Tołłoczko, prowadząca stoisko z wędlinami w miasteckiej hali targowej, prowadzi specjalną zabawę dla klientów, w której można wygrać kosz wędlin. Wystarczy zrobić u nich zakupy za minimum 50 zł, a na paragonie na odwrocie wpisać swoje dane osobowe z numerem kontaktowym.
REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone