Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:01, 03.06.2020
Na mapie Polski w szybkim tempie przybywa kół gospodyń wiejskich. Nic dziwnego, że Panie i Panowie (tak oni też mogą działać w ramach KGW) tak chętnie do nich dołączają, bo korzyści jest naprawdę wiele. Sprawdźcie koniecznie! Jeśli w Waszej wsi jeszcze nie ma koła, to z pewnością przekonamy Was, że warto je założyć.
07:29, 12.05.2020
Rozpoczęcie działalności każdej branży, należy do sporych wyzwań, jednak przedsiębiorcy związani z transportem, muszą mierzyć się ze specyficznymi barierami. Czy zatem zakładając firmę transportową, istnieje szansa na powodzenie?
14:18, 01.04.2020
Higiena snu jest niezwykle ważna dla organizmu człowieka. Nie tylko nasze nawyki mają wpływ na jakość naszego snu. Ważna jest także nasza pościel. Jednak wybór odpowiedniej kołdry może stanowić nie lada wyzwanie. Na rynku istnieją bowiem kołdry o różnej grubości, wielkości, ale przede wszystkim różnią się wypełnieniem.
18:31, 25.03.2020
Jak dotrzeć do potencjalnych klientów i nakłonić ich do skorzystania z przedstawionej oferty? Podobne pytania zadają sobie przedsiębiorcy w każdej branży, niezależnie od stażu czy pozycji na rynku. Według specjalistów z agencji marketingowej ESEO nie ma dziś innego wyjścia, jak aktywnie działać w internecie. Wyraźnie zaznaczyć obecności własnego biznesu w sieci można na wiele różnych sposobów ? podstawę stanowią pozycjonowanie oraz reklamy w wyszukiwarce Google. Zapewne każdy o tym słyszał, ale nie wszyscy do końca zdają sobie sprawę jak to funkcjonuje w praktyce.
20:33, 12.03.2020
Mało obowiązków jest równie przyjemnych, jak urządzanie własnego mieszkania. Długie lata intensywnych starań, bolesnych wyrzeczeń i oto jest: dom, do którego chce się wracać. Podczas prac wnętrzarskich uwzględnia się nie tylko kwestie użyteczności, poszukując optymalnego rozstawienia poszczególnych elementów w dostępnej przestrzeni. Równie istotne są aspekty estetyczne, wystrój pomieszczeń wywiera silny wpływ na panujący w nich nastrój. W tym segmencie na szczególne zainteresowanie zasługuje beton architektoniczny oraz wykonane z niego płyty.
20:30, 12.03.2020
Porą roku, w której chętnie eksponujemy biżuterię, jest wiosna i lato: pomagają nam w tym lekkie ubrania. Kiedy natomiast nadchodzą chłodniejsze miesiące, narzucamy na siebie kurtki, płaszcze, szaliki, rękawiczki ? i nierzadko rezygnujemy z kosztowności na dobre pół roku. Czy jednak wełniane swetry z golfem i warstwowy ubiór oznaczają, że ozdoby są niewskazane? Wręcz przeciwnie. Trzeba tylko wiedzieć, jak je odpowiednio dobierać.
2
19:36, 18.02.2020
Miastecka Spółdzielnia Mieszkaniowa sprzedaje lokal użytkowy na ul. Wybickiego 9. Można zmienić sposób użytkowania na jedno lub dwa mieszkania. Cena wywoławcza 160 000 zł. Szczegóły w ogłoszeniu.
22:00, 06.02.2020
Skuteczne odzyskiwanie długów z całą pewnością należą do trudnych i złożonych zadań. Przedsiębiorstwa oraz prawnicy, którzy specjalizują się w tej dziedzinie, podkreślają że w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami należy zwrócić szczególną uwagę na dostęp do niezbędnych danych oraz dochowanie terminowości wszelkich procedur. Jakiekolwiek uchybienia w tym względzie są absolutnie niedopuszczalne ? dlatego fachowcy szeroko korzystają z możliwości, jakie dają nowoczesne systemy IT, tworzone specjalnie z myślą o takich kancelariach prawnych.
1
06:00, 26.09.2019
Wywiad z senatorem Waldemarem Bonkowskim.
23:28, 19.08.2019
Manifest senatora Waldemara Bonkowskiego
1
23:29, 15.07.2019
Firma Tołłoczko, prowadząca stoisko z wędlinami w miasteckiej hali targowej, prowadzi specjalną zabawę dla klientów, w której można wygrać kosz wędlin. Wystarczy zrobić u nich zakupy za minimum 50 zł, a na paragonie na odwrocie wpisać swoje dane osobowe z numerem kontaktowym.