Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:24, 04.01.2021
Zimowe wakacje w Egipcie oczywiście różnią się trochę od tych letnich. Nie ma typowo turystycznego tłoku ani upałów. Jest za to przyjemna, ciepła pogoda i dużo ciekawych miejsc do zobaczenia.
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
13:00, 14.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
09:43, 03.12.2020
Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i?wychodzisz. Proste i przyjemne, i ? co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.
00:01, 16.11.2020
W obecnych czasach warto skupić się na własnym zdrowiu i budowaniu odporności. Warto jednak robić to w naturalny sposób. Idealnym sposobem jest miód. Jak go odpowiednio stosować by nie stracił właściwości?
09:57, 12.11.2020
Kiedy dopiero uczymy się wzbijać w powietrze i latać dronami, warto jest rozejrzeć się za nieco tańszym sprzętem. Powód jest prosty: w razie ewentualnej kolizji z innym przedmiotem lub terenem (a takie na pewno będą się zdarzać początkującym) nie stracimy drogiego sprzętu. Z drugiej strony też zbyt tani sprzęt może okazać się słabej jakości, być niestabilny, awaryjny i zniechęcić nas do latania.
00:01, 09.11.2020
Sezon jesienno-zimowy to trudny czas dla naszego organizmu. Zmienna pogoda - przenikliwe zimno, padający deszcz ? to wszystko sprawia, że jesteśmy podatni na infekcje. Jak się nie dać przeziębieniu? To proste, wystarczy jeść miód. Trzeba tylko wiedzieć jaki.
20:06, 04.11.2020
Chyba nie zdradzimy tajemnicy, jeżeli przyznamy, że pizzeria Dominium w galerii Alfa to rzeczywiście jedno z najlepszych miejsc na pizzę w Gdańsku. Nasza pizzeria jest szczególnie chętnie wybierana przez społeczność lokalną, ale co roku odwiedza nas też coraz więcej turystów. Komfortowa lokalizacja, dobry dojazd i zawsze wolne miejsce parkingowe doceniają wszyscy zmotoryzowani, którzy dojeżdżają tu na posiłek i chwilę relaksu. Jednak największym magnesem jest rewelacyjna pizza dostępna w kilku nie zawsze oczywistych wariantach. To dobry wybór zarówno dla tych, którzy chcą przy posiłku czuć się znowu trochę zaskoczeni, jak i tych preferujących bezpieczną i komfortową klasykę.
13:57, 19.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
10:21, 14.10.2020
Choć w ogrodzie pierwsze skrzypce odgrywają oczywiście kwiaty, drzewa oraz krzewy, które wspólne tworzą spektakularne kompozycje, to wcale nie oznacza, to że przy aranżacji przydomowej zieleni powinniśmy skupić się wyłącznie na naturze. Godnym uwagi rozwiązaniem się bowiem również ozdoby ogrodowe?
REKLAMA
00:58, 26.08.2020
Najlepsi aktorzy i aktorki - ranking
14:30, 24.08.2020
Biznes w Internecie to dziś podstawa. Nie trzeba jednak od razu inwestować w platformę e-commerce do sprzedaży naszych mebli na wymiar z Poznania online. Jest wiele sposobów, by pokazać swoją firmę meblarską w Internecie. W poniższym artykule przedstawimy kilka z najbardziej skutecznych.
12:17, 27.07.2020
Chrzest jest uroczystością, która zmienia życie dziecka, ponieważ staje się ono członkiem katolickiej wspólnoty i mimo tego, że wiek nie pozwala na zapamiętanie tego ważnego wydarzenia, to wszelkiego rodzaju pamiątki, które zbierają dla maluszka rodzice, są zbierane i przechowywane, po to, aby z biegiem lat, już coraz bardziej świadomy katolik, mógł wrócić do tej chwili. Żaden chrzest nie może się odbyć bez świecy chrzcielnej, która jest symbolem światła wiary, dlatego warto zastanowić się, jak ją wybrać.
12:10, 27.07.2020
Imponujący wizerunek marki to marzenie każdego przedsiębiorcy, który rozpoczyna swoją działalność w sieci. Aby marzenie stało się rzeczywistością, trzeba poświęcić sporo czasu i zaangażowania planując działania związanie z budowaniem wizerunku. Bardzo często początkowa ambicja zanika, a całość działań ogranicza się do wymyślenia hasła i logo, co prowadzi do zatonięcia w morzu konkurencji. Dziś przedstawimy kilka pomysłów na skuteczne budowanie wizerunku w sieci.
00:06, 13.07.2020
Żarówki typu LED w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością u każdej osoby, która planuje regularne oszczędzanie pieniędzy. Z modernizacją oświetlenia oswajają się także liczne samorządy lokalne, dlatego ledy coraz częściej można spotkać na ulicach lub nawet przy wielkich inwestycjach budowlanych. Czy unowocześnienie luminacji rzeczywiście się opłaca? Sprawdzamy najważniejsze różnice pomiędzy technologią LED a tradycyjnymi żarówkami.
REKLAMA