Czy wiesz dokładnie, skąd pochodzą owoce, które trafiają do Twojej firmy, sklepu albo lokalu gastronomicznego? Czy masz pewność, że zawsze przyjeżdżają świeże, na czas i w takiej ilości, jakiej potrzebujesz? Wybór dostawcy owoców to nie jest drobny szczegół organizacyjny, tylko decyzja, która wpływa na zadowolenie Twoich klientów, komfort pracy zespołu i wizerunek całego biznesu. Gdy stawiasz na sprawdzonego partnera, zyskujesz nie tylko skrzynki pełne owoców, ale przede wszystkim święty spokój, przewidywalność i realne oszczędności czasu.
Młodzieżowa Rada WYBRAŁA BIERNACKIEGO. Dorośli odrzucil
Powinien być Olek Szopek. On wiedziałby jak wytłumaczyć młodym, dlaczego należy uciekać z Miastka. Swoim rządzeniem przekonał nawet własne dzieci do opuszczenia Miastkowa. Podobnie jak inni radni.
KO Kolega Obywatelsk
01:08, 2025-12-30
Młodzieżowa Rada WYBRAŁA BIERNACKIEGO. Dorośli odrzucil
Niektórzy nasi wielcy politycy (ale to tylko w ich mniemaniu) na wszystkie sposoby i wszędzie by się lansowali rękoma innych osób. Nie dziwi mnie brak akceptacji rady.
miastczanin
22:50, 2025-12-29
ODEJŚCIE bez fajerwerków. Adrian Kundro rezygnuje
Mieszkańcy Dretynia!!! Przy wyborze nowego radnego z waszej miejscowości uważajcie kogo wybieracie. Jest tu w Miastku pewna osoba która przegrała w poprzednich wyborach a bardzo przebiera nóżkami żeby dostać się do koryta. On nie będzie waszym reprezentantem ,jemu tylko chodzi o koryto.
WZ
15:25, 2025-12-29
ODEJŚCIE bez fajerwerków. Adrian Kundro rezygnuje
Nie dziwię się w ogóle Radnemu, że wyprowadza się... Trzeba przyznać a zarazem pochwalić, że Radny podszedł do tego na bardzo dobrym poziomie i z klasą, bo tak samo mógł ciągnąć sobie dodatkowe korzyści do końca kadencji. ,, zamykanie szkół , zamiast rozwoju ,, - było to wytłuszczone, jako iż totalną głupotą jest zamykanie szkoły. A może trzeba podjeść do tego logicznie i spojrzeć na całokształt? Prawda jest taka, że ludzie z Miastka uciekają. Czemu? Bo w miastku nic nie ma. Nie ma podstaw, czyli dobrego zakładu pracy. Młodzi ludzie stawiając najbardziej na pracę, wyjeżdżają. Narodziny dzieci - spadają , ludność miastka - spada, także nie ma się co dziwić, że podstawowy które są kluczowe aby placówka się utrzymała są niespełnione, a co za tym idzie prowadzanie tylu szkół, patrząc w przyszłość staje się nie opłacalne i trzeba to zrozumieć. Nie rozumiem sensu prowadzenia szkół w Słosinku czy Piaszczynie jeśli liczba dzieci wynosi 4 osoby na klasę. Trzeba spojrzeć realnie na to co się dzieje, że miastko za jakiś czas nie będzie przypominać Bytowa czy Człuchowa tylko raczej koczałe - W miastku nie ma nic co mogłoby przyciągać ludzi do wprowadzenia się czy aby tutaj zostać.
3 2 0
14:32, 2025-12-29