Zamknij
REKLAMA

Longina Jankowska z nową posadą. Została kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego

07:50, 12.05.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Urząd Stanu Cywilnego w Miastku ma nowego kierownika. Została nim Longina Jankowska - była wiceburmistrz Miastka, która straciła swoje stanowisko wraz z odwołaniem w referendum Danuty Karaśkiewicz ze stanowiska burmistrza.

Longina Jankowska pełniła funkcję wiceburmistrza Miastka od 1 lutego 2019 roku. Powołała ją wówczas na to stanowisko Danuta Kraśkiewicz. Jeszcze wcześniej przez długi czas pracowała w biurze Rady Miejskiej w Miastku. Teraz będzie kontynuowała swoją pracę w samorządzie w charakterze kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

- Poprzednia kierownik urzędu - Bożena Komar - w lutym ubiegłego roku odeszła na emeryturę. Przez ten czas Urzędem Stanu Cywilnego kierowała Kamila Roszczak – zastępca kierownika. Teraz funkcję tę pełnić będzie Longina Jankowska - informują urzędnicy.

[ZT]7112[/ZT]

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

KolegaKolega

17 1

Dlaczego Pani Kamila nie została kierownikiem?. Ktoś bez doświadczenia ma zostać Kierownikiem a osoba która robi pracę za wszystkich zostaje stanowisko niżej...układy dalej działają . 11:09, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KoleżankaKoleżanka

9 0

Nie martw się o panią Kamilę bo zadam podobne pytanie. Dlaczego pracę w USC dostała pani Kamila? Nie było innych zdolnych kandydatek, czy przeważył argument, że mama pani Kamili też pracowała w USC :-) Tak jak napisałeś "układy dalej działają" i działały.
17:25, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZENEKZENEK

6 2

No i tak się posady załatwia komu wywalić na zbity pysk trzeba było 22:23, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%