Zamknij
REKLAMA

Złote i Żelazne Gody w miasteckim Urzędzie Stanu Cywilnego

15.20, 27.09.2022 P.K. Aktualizacja: 15.25, 27.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

W miniony piątek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Miastku odbyła się wyjątkowa uroczystość. Cztery pary świętowały pięćdziesięciolecie swojego pożycia małżeńskiego, czyli tzw. Złote Gody. Ponadto na miejscu obecni byli również Państwo Woźniak, którzy w tym roku obchodzili 66. rocznice ślubu.

Dekoracji w imieniu Prezydenta RP medalami za "Długoletnie pożycie małżeńskie" dokonał Burmistrz Miastka - Witold Zajst. Odznaczenie prezydenta Rzeczypospolitej Polski wraz z życzeniami otrzymali Państwo Bogusława i Jan Bączkowscy, Maria i Władysław Borzyszkowscy, Stanisława i Edmund Narloch oraz Lilla i Edward Żurawik. Swoje 66-lecie świętowali Państwo Cecylia i Eugeniusz Woźniak. Do życzeń przyłączyła się także Kierownika USC w Miastku - Longina Jankowska.

„Złote Gody” oraz „Żelazna Gody” to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałej wspólnoty, której na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych zakładających rodziny - komentuje Witold Zajst, burmistrz Miastka.

Złotym jubilatom gratulujemy pięknego i długiego pożycia małżeńskiego i życzymy kolejnych lat pełnych miłości, szczęścia i czułości!

 KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%