Zamknij
REKLAMA

Powiatowy Dzień Nauczyciela i Jubileusz PMDK w Miastku [FOTORELACJA]

13.40, 21.10.2022 P.K Aktualizacja: 13.44, 21.10.2022
Skomentuj fot. PMDK w Miastku
REKLAMA

W ostatnich dniach w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Miastku odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Po okolicznościowym przemówieniu starosta uhonorował 12 nauczycieli nagrodą za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej. Impreza została połączona z obchodami 50-lecia istnienia Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku. 

Nagrody trafiły do Karoliny Lonskiej-Maszluch i Jarosława Klafki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie. Wyróżnione zostały także Katarzyna Czekała, Elżbieta Simlat oraz Danuta Wagner z Zespołów Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie i Łodzierzy. 

- Kolejne wyróżnienia trafiły do Ireneusza Klamana z ZSO w Bytowie, Anity Maryńczak-Padzińskiej z ZSEU w Bytowie, Agnieszki Lesińskiej z ZSOiT w Miastku oraz Andrzeja Medwida z Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Bytowie. Wyróżniony zostało także trzech dyrektorów - Beata Matuszkiewicz z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Miastku, Stanisław Kożyczkowski z ZSEU w Bytowie i Mariusz Treder z ZSP w Łodzierzy - relacjonują władze powiatowe.

Otwierając uroczystość Leszek Waszkiewicz, Starosta Bytowski życzył wszystkim samych sukcesów w pracy, nieustającej aktywności i kreatywności, aby zawód nauczyciela  cieszył się powszechnym szacunkiem, przynosił oczekiwane efekty i dawał jak najwięcej powodów do satysfakcji. Ponadto Dyrektor PMDK - Katarzyna Bąk - przyznała Nagrody Dyrektora nauczycielkom Danucie Matraszek i Agnieszce Szymanowskiej. W dalszej części zgromadzeni goście mogli zapoznać się z programem artystycznym.

- Koncert Jubileuszowy otwarły dwie prezentacje multimedialne zobrazowały działalność placówki w latach 1972-2022. Prawdziwą ucztę wokalną przygotowali absolwenci, czyli byli wychowankowie sekcji MDK i PMDK. Wspólnych wspominek przy okolicznościowych wystawach zdjęć, gablotach z pucharami, statuetkami nie przerwał nawet poczęstunek oraz wspaniały jubileuszowy tort. Na zakończenie każdy otrzymał broszurę wydaną specjalnie z okazji 50-lecia placówki oraz „woreczek skarbów” - relacjonują organizatorzy.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

[ZT]8455[/ZT]

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

setazranajakśmietanasetazranajakśmietana

9 2

"zawód nauczyciela" polega na tym że władza PO-przednia zabejała nauczycielom emeryturę zgodną z art. 88 KN natomiast wszystkie pachołki PO-komusze własne przywileje zachowały co widać po załączonych fotografiach - i na tym polega zawód nauczyciela ! 🙁 21:22, 21.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%