Zamknij
REKLAMA

Daniel Władymirow z Pietrzykowa w programie MasterChef [WIDEO]

17.56, 13.09.2022 M.W. Aktualizacja: 18.16, 13.09.2022
Skomentuj Daniel Władimirow z Pietrzykowa występuje w kulinarnym show MasterChef
REKLAMA

Zawodowo zajmuje się transportem. Gotowanie to jego hobby, ale być może również przyszłość zawodowa. Daniel Władimirow, mieszkaniec wsi Pietrzykowo (gm. Koczała), dostał się do programu Masterchef. Przez kilka tygodni będzie można śledzić jego poczynania w tym kulinarnym show. 

39-latek na co dzień pracuje w bytowskiej firmie transportowej AB Partner. Jak mówi, kuchnia to od dziecka jego pasja. Najlepiej wiedzą o tym najbliżsi, którzy korzystają z jego hobby pałaszując pyszne posiłki. To właśnie oni - żona i dzieci - zgłosili go do programu MasterChef. Został przyjęty i przeszedł przez wszystkie kwalifikacje. 

- Myślałem o tym, ale nie miałem odwagi żeby się zgłosić. Uczyniła to żona wspólnie z moimi dzieciakami. Wysłali zgłoszenie za mnie - opowiada Władimirow. 

Gotowaniem zajmuje się od wielu lat, a program MasterChef to świetny test na sprawdzenie jego umiejętności. Jak burza przeszedł przez eliminacje w Krakowie. Trafił do grupy 15 osób, które występują w programie. Został on już zakończony, bo nagrywano go w maju i w czerwcu.

Portal

miastko24.pl

Napisał o tym

pierwszy

MasterChef to program, w którym kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Jury, spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finałową czternastkę. Jurorami polskiej edycji MasterChef są Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Tej jesieni emitowana jest już 11. edycja. 

- Polecam oglądanie programu MasterChef w najbliższą niedzielę 18 września. Będzie ciekawie. Zdradzić mogę jedynie, że gościem specjalnym będzie Anna Mucha. To dla niej będziemy gotować - mówi Władimirow. 

Poprzednie odcinki z jego udziałem można obejrzeć w aplikacji TVN Player. 

OPOWIEŚĆ o kucharzu z Pietrzykowa w papierowej Gazecie Miasteckiej od 21.09.

AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej

Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(M.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Pawel p Pawel p

5 0

Proszę nie zapomnieć Panie Redtkorze że to były zawodnik MKS Strat Miastko , 22:51, 13.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NikNik

5 0

Powodzenia, trzymam kciuki 👍 10:11, 14.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%