Zamknij
REKLAMA

Wójt Czechowski na 90. urodzinach u Anieli i Janiny

11:32, 20.02.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

10.02 był szczególnym dniem dla Anieli Terefenko z Cetynia. Świętowała 90. urodziny. Podobnie jak Janina Zięba. Z tej okazji odwiedziła je delegacja z urzędu gminy - wójt Tomasz Czechowski wraz z sekretarz gminy Grażyną Bodnar i kierownikiem USC Moniką Staroszak. 

- Pani Aniela Terefenko urodziła się 6 lutego 1930 roku. Na teren naszej gminy (do Cetynia) przyjechała z rodzicami i siostrą w 1947 roku. W 1957 roku wyszła za mąż. Przeżyli z mężem razem 31 lat, mąż zmarł w 1988 roku. Doczekali się dwojga dzieci, trojga wnuków i jednego prawnuka - opowiada Czechowski.

Druga z solenizantek, Janina Zięba, urodziła się 8 lutego 1930 roku w Gorlicach. Na teren gminy Trzebielino przyjechała w 1948 roku. W roku 1950 wyszła za mąż. Przeżyli razem 53 lata. Doczekali się 4 dzieci (3 córki i 1 syn), 10 wnuków i 16 prawnuków. 

Obie panie przyjęły delegację z Urzędu Gminy w swoich domach, w towarzystwie bliskich, którzy na co dzień opiekują się nimi. Wójt w imieniu swoim własnym, pracowników urzędu i mieszkańców gminy, złożył jubilatkom najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia.  Otrzymały kwiaty, słodycze i pamiątkowe kubki z logo gminy Trzebielino.

- Obydwie panie są pogodne i serdeczne. Bardzo ucieszyły się z odwiedzin i życzeń - podkreślają pracownicy UG Trzebielino. - Życzymy naszym drogim jubilatkom dużo zdrowia i uśmiechu. Wszystkiego najlepszego.

Więcej lokalnych informacji w aktualnej Gazecie Miasteckiej.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA