Zamknij
REKLAMA

Ruszył remont dachu filialnej Szkoły Podstawowej w Nacławiu

15:00, 24.06.2022 | P.K.
Skomentuj fot. Gmina Polanów
REKLAMA

Rozpoczęła się zapowiadana przebudowa dachu filialnej Szkoły Podstawowej w Nacławiu. Inwetycja obejmuje m.in. na wymianę dachówki, rynien i rur spustowych oraz obróbek blacharskich, wymianę łacenia i wzmocnienie krokwi a także przemurowania komina.

- Wakacyjna przerwa zostanie wykorzystana na poprawę warunków, w jakich ucza się dzieci kl. I-III. Wykonawcą robót jest wyłoniona w przetargu firma TERMO – DACH Wiesława Nowotarskiego z Koszalina - informują władze Polanowa.

Koszt inwestycji to 236 tysięcy złotych - to znacznie mniej niż pierwotnie zakładał budżet. Gmina zabezpieczyła bowiem na ten cel 300 tysięcy złotych. Firma Termo-dach zaproponowała 5-letni okres gwarancji na wykonane prace. Pozostałe dwie złożone oferty przekraczały możliwości finansowe gminy. Prace remontowane na terenie szkoły mają zostać zakończone najpóźniej do 31 sierpnia. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

......

0 0

Piecioletni okres gwarancji to jakas kpina. 23:47, 26.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%