Zamknij
REKLAMA

Koczała. Nowy kierownik poszukiwany! Za co będzie odpowiedzialny?

15.48, 20.09.2022 P.K. Aktualizacja: 15.53, 20.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

W Koczale trwa rekrutacja na Kierownika Referatu Rozwoju i Środowiska. Pierwszy etap jest już za nami. Swoje kandydatury mogły składać osoby, które posiadają wyższe wykształcenie z zakresu zarządzania lub administracji oraz absolwenci wyższych szkół technicznych. Ważny był także staż pracy. Czym będzie zajmować się nowy kierownik?

- Nowy kierownik musi posiadać co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3-letni staż zgodny z wymaganiami na danym stanowisku. Może ona także wykazać się doświadczeniem z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku - informują urzędnicy.

Na dodatkowe punkty będą mogli liczyć kandydaci, którzy wykażą się umiejętnością czytania dokumentacji technicznej i kosztorysów, czytania map i przeliczania skali, czytania ksiąg wieczystych oraz posiadający prawo jazdy kat. B i ukończony kurs z planowania i zagospodarowania przestrzennego. Teraz odbędą się rozmowy z kandydatami, którzy spełnili określone wymagania formalne.

- Do zadań na stanowisku należy m.in. zapewnienie prawidłowego i terminowego wykonywania zadań komórki organizacyjnej, opracowywanie projektów uchwał w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, a także współdziałanie z administracją rządową w sprawach nadzoru budowlanego - informują urzędnicy.

Nowego Kierownika Referatu Rozwoju i Środowiska poznamy najpóźniej pod koniec miesiąca, gdyż wedle konkursu - od 1 października ma on zacząć pracę na nowym stanowisku. 

[ZT]8318[/ZT]

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%