Zamknij
REKLAMA

Bobolice. Podinspektor pilnie poszukiwany!

11.57, 22.11.2022 D.W. Aktualizacja: 11.59, 22.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Bobolic ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Tym razem poszukiwany jest podinspektor ds. infrastruktury i ochrony środowiska. Poza podstawowymi wymogami, takimi jak niekaralność czy nieposzlakowana opinia, wymagane jest wykształcenie wyższe lub średnie z co najmniej 3-letnim stażem pracy. 

Dodatkowo punktowane będą kandydatury osób, które posiadają prawo jazdy kat. b, wykazują się dobrą znajomością obsługi komputera oraz znają przepisy ustaw i pracownikach samorządowych, o samorządzie gminnym, o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. 

- Do obowiązków nowego podinspektora będzie należało m.in. prowadzenie Gminnej Ewidencji Zabytków, uzgadnianie decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji w zakresie przeciwdziałania skutkom suszy czy koordynacja prac z zakresu budowy, remontów i modernizacji placów zabaw - informuje bobolicki urząd.

Nowy podinspektor zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Bobolicach lub przesłać je pocztą. Dokumenty należy dostarczyć najpóźniej do 24 listopada - do godz. 17:00. Listę dokumentów niezbędnych w procesie rekrutacyjnym znajdziecie TUTAJ

[ZT]8578[/ZT]

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%