Zamknij
REKLAMA

Druh Paweł Skoczypiec wyrzucony z OSP Biały Bór. Czym zawinił?

14:04, 08.04.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Dostał podobno kilka szans, ale żadnej nie wykorzystał. Przy kolejnej wpadce nie było już ratunku. Prezes OSP Biały Bór Andrzej Wójtowicz podjął decyzję o wykluczeniu jednego z druhów. Paweł Skoczypiec musi pożegnać się z jednostką.

Decyzja została zatwierdzona przez pozostałych członków zarządu OSP Biały Bór. Skoczypiec strażakiem już nie jest, ale nie odchodzi z pochyloną głową. Zaczyna atakować dawnych kolegów z jednostki.

PEŁNA WERSJA w Gazecie Miasteckiej. Do nabycia w okolicznych punktach sprzedaży oraz w wersji cyfrowej w aplikacji - KLIKNIJ KUP i CZYTAJ!

Żadna część jak i całość utworów zawartych w Gazecie Miasteckiej nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody właściciela - Compass sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Compass sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i jest ścigane przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną. Zauważyłeś nielegalną kopię artykułu z Gazety Miasteckiej? Zgłoś ten fakt pod nr tel. 513 313 112. Jeśli to potwierdzimy, otrzymasz kod promocyjny na darmowe wydania Gazety Miasteckiej w aplikacji Publico24!
(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA