Zamknij
REKLAMA

W Białym Borze protestują urzędniczki. Nie przyjdą do pracy

14:22, 27.10.2020 | D.R
Skomentuj
REKLAMA

Urzędniczki z białoborskiego ratusza przyłączyły się do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. W środę (28 października) nie przyjdą do pracy.

- Warto pamiętać, że w naszym małym zespole większość to panie, one mają swoje zdanie i mają do tego prawo. To pokazuje, jak duże znaczenie ma dialog, którego tutaj zupełnie zabrakło. To pokazuje również, jak duże wzburzenie wywołał polityczny werdykt Trybunału Konstytucyjnego - mówi burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski. - Jestem przekonany, że nasze koleżanki nie są zwolennikami aborcji, bo mają świadomość, czym ona jest, ale też wiedzą, że w tych kilku drastycznych przypadkach opisanych w istniejącym do tej pory prawie, nie mogą za nie decydować inne osoby - czy to politycy, czy kapłani, bo to nie jest kwestia praw religijnych - dodaje.

Włodarz Białego Boru przyznaje, że szanuje postawę podwładnych mu urzędniczek.- Nie kobiety są wrogami, nie są też nimi inni Polacy, zacznijmy się słuchać, a nie politykować. Bo moje zdanie nie jest lepsze niż Twoje, jest po prostu inne - mówi Paweł Mikołajewski. 

 W razie sytuacji awaryjnej, wynikającej np. z konieczności wydania aktu urodzin lub zgonu należy zgłaszać pod numerem 664 957 455.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

szechteeeer innyszechteeeer inny

2 0

rozumiem ,że wzięły urlopy.. 13:36, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA