Zamknij
REKLAMA

Gmina Biały Bór podsumowała konkurs "Serce za nakrętki II"!

14:56, 19.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Białego Boru ogłosił wyniki konkursu "Serce za nakrętki II". Konkurs poległa na zbiórce plastikowych nakrętek przez sołectwa. Zebrane fundusze zostaną przekazane na dalszą rehabilitację Zuzi Dzimińskiej. Zuzia urodziła się z poważną wadą - jej prawa nóżka jest o połowę krótsza. Dziewczynka ma niedorozwój kości udowej oraz brak kości strzałkowej. Nagrodą w Konkursie było metalowe serce na nakrętki, które postawione zostanie na terenie zwycięskiego sołectwa.

- Zwycięskim i bezkonkurencyjnym Sołectwem okazał się Biały Dwór, który uzbierał aż 279,40 kg nakrętek, na drugim miejscu z równie wysoką wagą nakrętek znalazło się Sołectwo Przybrda, które uzyskało wynik 151,80 kg - informuje burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski.

Gdy tylko warunki pogodowe się polepszą, metalowe serce trafi do zwycięzcy. Kolejnymi sołectwami z równie wielkim zaangażowaniem i wysokimi wynikami wagowymi zostały: Brzeźnica (63,65kg), Świerszczewo (59,85kg), Biała (49,10kg), Grabowo (44,80kg), Trzebiele (37,35kg), Sępolno Wielkie (32,25kg), Sępolno Małe (13,25kg), Kaliska (10,40kg), Kazimierz (6,95kg).

- Nie da się opisać słowami, jak wiele dobrego czynicie każdą oddaną nakrętką. W imieniu Gminy, Zuzi i jej rodziców serdecznie Wam Drodzy Mieszkańcy Dziękujemy za Wasze wielkie i gorące serca - mówi Burmistrz Białego Boru.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%