Zamknij
REKLAMA

Gmina Koczała poszukuje urzędnika ds. gospodarowania mieniem gminy, inwestycji i rolnictwa

14:56, 07.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Koczała ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. gospodarowania mieniem gminy, inwestycji i rolnictwa. Do zadań nowego pracownika będzie należało m.in. prowadzenie spraw z zakresu gospodarki nieruchomościami i lokalowej, a także planowanie wydatków inwestycyjnych czy sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją poszczególnych zadań.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Koczała ul. Człuchowska 27 (pokój nr 11) lub pocztą na adres urzędu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.04.2021 r. (poniedziałek) do godz. 15 00, w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji i numerem telefonu kandydata, z dopiskiem „Nabór na stanowisko ds. gospodarowania mieniem gminy, inwestycji i rolnictwa”.

Na stanowisko może kandydować każdy obywatel Polski, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych, cieszący się nieposzlakowaną opinią z wykształceniem co najmniej średnim. Dodatkowym atutem w procesie rekrutacji będzie minimum 2-letni staż na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe o kierunku gospodarowanie nieruchomościami, budownictwo, geodezja, architektura lub rolnictwo, a także znajomość aktualnie obowiązujących przepisów podstawowych na stanowisku, m.in.: ustawa o samorządzie gminnym, Kodeks postępowania administracyjnego. 

- Dodatkowo punktowane będą także umiejętności czytania dokumentacji technicznej i kosztorysów, czytania map i przeliczania skali czy ukończony kurs lub studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami lub uprawnienia budowlane nadane zgodnie z przepisami Prawa budowlanego - możemy przeczytać na stronie urzędu.

Dodatkowe informacje oraz listę niezbędnych dokumentów potrzebnych w procesie rekrutacji znajdziemy TUTAJ.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%