Zamknij
REKLAMA

Trzebielińscy radni zajmą się ochroną bezdomnych zwierząt i stawkami strażaków

13:25, 08.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą środę 14 kwietnia 2021 r o godzinie 11:00 odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Trzebielino VIII kadencji.  W związku z trwającą pandemią COVID-19 sesja zostanie poprowadzona w trybie zdalnym. Nad czym będą obradowali radni?

Poza standardowymi punktami sesji, takimi jak informacje z pracy komisji rady czy wójta gminy, radni pochylą się m.in. nad przyjęciem programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Trzebielino w 2021 roku.

Radni będą także debatować nad wysokością ekwiwalentu pieniężnego dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej uczestniczących w działaniach ratowniczych lub szkoleniu pożarniczym organizowanym przez Państwową Straż Pożarną lub gminę.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

panPers panPers

2 0

Może miasteccy radni zajęliby się problemem zalegających na trawnikach miejskich psich odchodów? W każdym bloku średnio jest 5-7 psów i jak każdy z nich wyjdzie 2xdziennie na trawniczek najlepiej tuż pod klatką, to sobie łatwo wyobrazić ile tego g. nazbiera się choćby w tydzień.
Wszystkie pańcie wstydzą się sprzątać, udają, że nie widzą. A takiego, który się oburzy uważają za nadgorliwego pieniacza. Tylko upomnienia i mandaty pomogą im zrozumieć, że prawdziwym obciachem jest zostawić g. w miejscu publicznym.
Skoro to takie normalne, to proponuję, aby rodzice małych dzieci
wylewali zawartość nocników przez okno na trawniki. Wszyscy kochają słodkie dzieciaczki i będą przymykać oczy na takie zwyczaje. 💩 20:31, 08.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%