Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Bobolic podsumowała konkurs na Najpiękniejszy Tradycyjny Wieniec Dożynkowy

18:00, 10.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W Urzędzie Miejskim w Bobolicach odbyło się uroczyste spotkanie Burmistrza Bobolic z Komisją Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska przy Radzie Miejskiej w Bobolicach podczas, którego wręczono Sołtysom i przedstawicielom sołectw nagrody za udział w Gminnym Konkursie na Najpiękniejszy Tradycyjny Wieniec Dożynkowy. Kogo nagrodzono w tym roku?

Konkurs został rozstrzygnięty w przeddzień Dożynek Ogólnopolskich ,,Wdzięczni Polskiej Wsi". Do konkursu zgłoszono z terenu gminy Bobolice 7 wieńców dożynkowych.

- Komisja konkursowa podjęła zgodnie decyzję i przyznała: Miejsce 1 - Sołectwu Chociwle i nagrodę 1.200,00 zł, Miejsce 2 - Sołectwo Krępa - nagroda 1.000,00 zł, Miejsce 3 - Sołectwo Kłanino - nagroda 800,00 zł, pozostałe sołectwa: Kurowo, Gozd, Chmielno i Drzewiany otrzymały wyróżnienia i nagrody w wysokości 500,00 zł - informuje burmistrz Bobolic, Mieczysława Brzoza.

Podczas Dożynek Ogólnopolskich ,,Wdzięczni Polskiej Wsi", które odbyły się 29 sierpnia w Bobolicach, Starostwo Powiatowe w Koszalinie rozstrzygnęło również Konkurs Starosty Koszalińskiego na najpiękniejszy wieniec dożynkowy w konkursie III miejsce i nagrodę w wysokości 1.000,00 zł otrzymało Sołectwo Krępa natomiast Sołectwo Chociwle i Kłanino otrzymało wyróżnienie w wysokości 500,00 zł.

Burmistrz złożyła podziękowała wszystkim zgromadzonym za czynne włączenie się w organizację jakże wielkiego dla Bobolic wydarzenia. Zakończenie spotkania było okazją do dokonania wpisów do Księgi Dożynkowej oraz do wykonania pamiątkowego wspólnego zdjęcia.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%