Zamknij
REKLAMA

Ślisko na drogach! Dwóch ROZBITKÓW na DK20 Miastko-Bytów!

14.46, 15.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Pogoda nie rozpieszcza kierowców! Na Drodze Krajowej nr 20 doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych. W lesie bukowym za Przęsinem w stronę Bytowa z drogi wypadły aż dwa samochody osobowe. Na miejscu jednego zdarzenia pracują służby. Drugi pojazd wyciągany jest natomiast przez lawetę. 

- W samochodzie znajdowały się dwie kobiety i 9-letnie dziecko. Kierująca jadąc w stronę Bytowa na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Po przebadaniu tych osób, lekarz stwierdził, że nie odniosły one żadnych poważniejszych obrażeń i nie muszą być hospitalizowane. Utrudnień w ruchu nie ma. Kierująca kobieta była trzeźwa - relacjonuje st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Mokra, śliska nawierzchnia, coraz częstsze intensywne opady deszczu pogarszają warunki jazdy, znacznie wydłużając drogę hamowania. W konsekwencji prowadzić to może do kolizji i wypadków drogowych. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina.

[ZT]8299[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

NiewazneNiewazne

0 0

Napewno mieli opony najwyższej jakości… 11:20, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%