Zamknij
REKLAMA

Samochód WYPADŁ z drogi. Dwie osoby w szpitalu!

12.12, 19.11.2022 P.K. Aktualizacja: 12.22, 19.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiejszego poranka na Drodze Krajowej nr 21 między Zielinem a Trzebielinem doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Z niezidentyfikowanych przyczyn na jednym z zakrętów samochód wypadł z drogi i wpadł do rowu. Przez jakiś czas na drodze występowały utrudnienia w ruchu - teraz trasa jest już przejezdna. 

- Zespół Ratownictwa Medycznego podjął decyzję o przetransportowaniu dwóch osób biorących udział w zdarzeniu na profilaktyczne badania.  Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez nas jako kolizja - mówi st. sierż. Dawid Łaszcz.

Bytowscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy o zmiennych warunkach zimowych, które wpływają na różny stan nawierzchni drogi w zagłębieniach, na łukach drogi i miejscach zacienionych. Musimy pamiętać, że jezdnia może być przymrożona i śliska, a tym samym łatwiej jest o utratę przyczepności i możemy mieć problemy z hamowaniem.

[ZT]8569[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TuTu

0 3

Panie tylko głupki dają się naciąć i zmieniaja opony ja kurba kupiłem wielosezon i ... o kurba no drogi nie posypali 15:23, 19.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%