Zamknij
REKLAMA

Urząd Miejski w Polanowie ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów

15:18, 10.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W związku z wysoką zachorowalnością wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Polanowie wywołaną koronawirusem, władze miasta podjęły decyzje, że od środy aż do końca stycznia w urzędzie ograniczona zostanie bezpośrednia obsługa interesantów. 

- Decyzja ma związek z ogólnokrajowymi obostrzeniami epidemicznymi i jest ona podjęta w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo interesantów i pracowników - tłumaczą urzędnicy.

Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się w będzie w holu budynku B(wejście od podwórza), przy czym dopuszczalna liczba interesantów przebywających w jednym czasie wynosi jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Chęć załatwienia sprawy należy zgłosić za pomocą domofonu umiejscowiony przy wejściu do budynku. 

Władze zachęcają do załatwiania spraw urzędowych korespondencyjnie, elektronicznie - za pomocą e-maili oraz przez portal ePUAP, a także telefonicznie. Niewykluczone, że częściowy lockdown urzędu zostanie przedłużony.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

GośćGość

3 0

Porąbało ich totalnie. I ci sami decydenci "pozamykani" w gabinecikach, po pracy, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku udadzą się na zakupy gdzie panie np. na kasie muszą pracować non stop przez całą "pandemię" Bo takich pracowników żadne "obostrzenia" nie dotyczą. 09:59, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

3 0

A tymczasem w UM w Miastku hulaj dusza piekła (wirusa) nie ma. Każdy chodzi łącznie z burmistrz bez maseczek, wszystko pootwierane. Ludzie z całego powiatu tam jadą bo "było i jest otwarte". Oczywiście dla "niepoznaki" w gazecie na zdjęciu maseczka jest. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna. 15:13, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%