Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Białego Boru zaprasza na staż. Kto może wziąć udział w naborze?

18.41, 21.03.2022 P.K. Aktualizacja: 18.41, 21.03.2022
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Białego Boru ogłosił nabór na stanowisko stażysty - pracownika biurowego. Nabór potrwa do 15 kwietnia i udział w nim mogą wziąć osoby legitymujące się wyższym wykształceniem, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczecinku. 

Osoba zatrudniona na stanowisku stażysty będzie odpowiedzialna m.in. za przyjmowanie wniosków o wydanie decyzji o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. Będzie ona także odpowiadała za pomoc w zakresie prowadzenia zadań z zakresu planowania przestrzennego.

- Preferowane są osoby posiadające wykształcenie w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego, budownictwa lub geodezji. Kandydat musi także wykazać się umiejętnością obsługi urządzeń biurowych, komputera i podstawowych programów biurowych - informują Paweł Stanisław Mikołajewski, burmistrz Białego Boru. 

Wybrany kandydat zostanie zatrudniony na podstawie umowy o odbycie stażu na okres od 3 do 9 miesięcy. Staż będzie realizowany w pełnym wymiarze godzinowym.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

BidyBidy

0 0

u burmistrza nie widać 🤣 21:59, 22.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%