Burmistrz Białego Boru ogłosił nabór na stanowisko stażysty - pracownika biurowego. Nabór potrwa do 15 kwietnia i udział w nim mogą wziąć osoby legitymujące się wyższym wykształceniem, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczecinku.
Osoba zatrudniona na stanowisku stażysty będzie odpowiedzialna m.in. za przyjmowanie wniosków o wydanie decyzji o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. Będzie ona także odpowiadała za pomoc w zakresie prowadzenia zadań z zakresu planowania przestrzennego.
- Preferowane są osoby posiadające wykształcenie w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego, budownictwa lub geodezji. Kandydat musi także wykazać się umiejętnością obsługi urządzeń biurowych, komputera i podstawowych programów biurowych - informują Paweł Stanisław Mikołajewski, burmistrz Białego Boru.
Wybrany kandydat zostanie zatrudniony na podstawie umowy o odbycie stażu na okres od 3 do 9 miesięcy. Staż będzie realizowany w pełnym wymiarze godzinowym.
KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

Bidy21:59, 22.03.2022
u burmistrza nie widać ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nielegalny tytoń. 51-latek z Miastka z zarzutami!
Pogonić to dziadostwo w cholere wszyscy tacy święci dobroduszni a jak co do czego to aferki i inne kombinatorstwa. Najgorsze te zwisające uszy ciagle na pokaz wszystko jakby to kogo interesowało. Taka dobroduszna że bezdomnego kundelka przygarnęła do swej norki żeby tylko grzybka nie złapąla. Jedni i drudzy siebie warci tylko daj i daj. Nastawiali szopek i innego gówna żeby tylko redaktor więc nie goniący się za to nie wziął. Dajcie zajarac
Lukaspet
22:41, 2026-03-23
Tragedia w Miłocicach: 10 lat więzienia za śmierć
bardzo dobrze zrobiła , jednego zwyrola mniej
Agata
11:12, 2026-03-22
Nielegalny tytoń. 51-latek z Miastka z zarzutami!
O proszę jaka wolność słowa, jak szybciutko usuwane niewygodne komentarze 🙂 Prawda szczypie w du...
Beny
08:53, 2026-03-22
Nielegalny tytoń. 51-latek z Miastka z zarzutami!
Zniknęło wiele komentarzy, tak jakby handlarz nie dzielił się zyskami z żoną i synkiem ;-)
obserwator
20:10, 2026-03-21