Zamknij
REKLAMA

Koczalski 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

17.17, 20.01.2022 P.K. Aktualizacja: 17.23, 20.01.2022
Skomentuj
REKLAMA

Już 30 stycznia na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Koczale odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie min. zabawy, występy, licytacje i wiele innych atrakcji. Jakie jeszcze niespodzianki przygotowali organizatorzy?

- W tym roku Finał wyjątkowo będzie miał miejsce na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Koczale - ze względu na obostrzenia pandemiczne. Ten Finał jest dla nas wyjątkowy z racji złotego i srebrnych serc, które będą pierwszy raz licytowane w koczalskiej historii - informują lokalni przedstawiciele sztabu WOŚP.

Wolontariusze rozpoczną kwestę od godziny 8:00. Na 12:00 zaplanowane jest gorące morsowanie nad jeziorem Dymno, a od 15:30 na Placu przez Gminny Ośrodkiem Kultury w Koczale czekać będzie ognisko z kiełbaskami i pyszny, gorący żurek. Start licytacji zaplanowany jest na godzinę 16:00. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%