Zamknij
REKLAMA

Ruszył remont drogi powiatowej w Suchorzu

12.59, 30.03.2022 P.K. Aktualizacja: 13.04, 30.03.2022
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek nastąpiło przekazanie placu budowy i rozpoczął się remont drogi powiatowej w Suchorzu. Inwestycja obejmuje wykonanie nowej nawierzchni jezdni od lokalnej Szkoły Podstawowej do granicy z powiatem słupskim. Planowany termin zakończenia prac drogowych to druga połowa kwietnia tego roku. Inwestycja realizowana jest w formie wspólnego przedsięwzięcia z powiatem bytowskim. 

- Wykonawcą inwestycji jest firma Pol-Dróg z Poznania. Przy realizacji tego zadania dodatkowo zostanie naprawiony w ramach bieżących zadań najgorszy fragment drogi powiatowej w kierunku miejscowości Poborowo - informują władze Trzebielina.

Wartość prac budowlanych realizowanych przez Gminę Trzebielino wynosi 545 115 zł. Zadanie to będzie częściowo finansowane ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Powiat Bytowski, który również dotację z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, dołoży do tego zadania kwotę 663 882 zł. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%