Zamknij
REKLAMA

Trzy wakaty w Urzędzie Miejskim w Bobolicach

15.06, 09.03.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Bobolic - Mieczysław Brzoza - ogłosił nabór na trzy wolne stanowiska podinspektorskie w Urzędzie Miejskim w Bobolicach. Poszukiwany jest podinspektora ds. gospodarki przestrzennej, podinspektor ds. komunalnych i ochrony środowiska oraz podinspektor ds. ewidencji i promocji gospodarczej. Osoby, które pomyślnie przejdą rekrutacje zostaną zatrudnione na podstawie umowy o pracę na cały etat.

- Kandydat musi być obywatelem Polski lub innych państw Unii Europejskiej. Ponadto musi się on legitymować wykształceniem wyższym lub średnim. W tym drugim przypadku wymagany jest dodatkowy 3-letni staż pracy zawodowej. Ponadto wymagana jest dobra znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, znajomość przepisów prawa w zakresie obejmującym kompetencję stanowiska oraz dobra organizacja pracy - informuje urząd.

Kandydaci zainteresowani pracą w bobolickim urzędzie swoje aplikacje mogą składać do 23 marca. Osoby, które spełnią wymogi formalne zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne, które zweryfikują wiedzę i doświadczenie kandydatów. Czym będą zajmowali się nowi podinspektorzy?

- Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej będzie odpowiedzialny m.in. za sporządzanie projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy. Z kolei podinspektor ds. komunalnych i ochrony środowiska zajmie się nadzorem nad realizacją zadań przez inne podmioty w zakresie prawidłowego funkcjonowania miasta. Chodzi o kwestie oczyszczania miasta, oświetlania ulic czy ogrzewania budynków - komentują urzędnicy.

Najszersze kompetencje będzie miał natomiast podinspektor ds. ewidencji i promocji gospodarczej. Zajmie się on prowadzenie ewidencji działalności gospodarczej, a także podejmowaniem działań na rzecz rozwoju gminy oraz jej promocji. Będzie on także odpowiadał za sprawy w zakresie spraw społecznych, ochrony zdrowia i profilaktyki. Kim będą nowi podinspektorzy? Tego dowiemy się pod koniec marca. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%