Burmistrz Bobolic - Mieczysław Brzoza - ogłosił nabór na trzy wolne stanowiska podinspektorskie w Urzędzie Miejskim w Bobolicach. Poszukiwany jest podinspektora ds. gospodarki przestrzennej, podinspektor ds. komunalnych i ochrony środowiska oraz podinspektor ds. ewidencji i promocji gospodarczej. Osoby, które pomyślnie przejdą rekrutacje zostaną zatrudnione na podstawie umowy o pracę na cały etat.
- Kandydat musi być obywatelem Polski lub innych państw Unii Europejskiej. Ponadto musi się on legitymować wykształceniem wyższym lub średnim. W tym drugim przypadku wymagany jest dodatkowy 3-letni staż pracy zawodowej. Ponadto wymagana jest dobra znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, znajomość przepisów prawa w zakresie obejmującym kompetencję stanowiska oraz dobra organizacja pracy - informuje urząd.
Kandydaci zainteresowani pracą w bobolickim urzędzie swoje aplikacje mogą składać do 23 marca. Osoby, które spełnią wymogi formalne zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne, które zweryfikują wiedzę i doświadczenie kandydatów. Czym będą zajmowali się nowi podinspektorzy?
- Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej będzie odpowiedzialny m.in. za sporządzanie projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy. Z kolei podinspektor ds. komunalnych i ochrony środowiska zajmie się nadzorem nad realizacją zadań przez inne podmioty w zakresie prawidłowego funkcjonowania miasta. Chodzi o kwestie oczyszczania miasta, oświetlania ulic czy ogrzewania budynków - komentują urzędnicy.
Najszersze kompetencje będzie miał natomiast podinspektor ds. ewidencji i promocji gospodarczej. Zajmie się on prowadzenie ewidencji działalności gospodarczej, a także podejmowaniem działań na rzecz rozwoju gminy oraz jej promocji. Będzie on także odpowiadał za sprawy w zakresie spraw społecznych, ochrony zdrowia i profilaktyki. Kim będą nowi podinspektorzy? Tego dowiemy się pod koniec marca.
KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Kolejne 5 milionów złotych dla szpitala
Znowu pomylili drogi zamiast do brzegu to na środek jeziora i zdziwieni że utoną.
Jon
18:17, 2025-10-14
Co z dalszym wzrostem wynagrodzeń nauczycieli?
Skoro spadek uczniów o 8 procent to jaka redukcja etatów????
Jon
18:14, 2025-10-14
KULA SIERŚCI. Skrajnie zaniedbany mastif tybetański
Utracony dopły krwi do uszu? Nie ma takich powikłań nawet w zaawansowanych stanach narastającego wlosa lub siersci.
Andrij
19:30, 2025-10-12
KULA SIERŚCI. Skrajnie zaniedbany mastif tybetański
Moim zdaniem to powinna odrazu zgłosić nie wydawać wlascielowi zwierzaka tylko odrazu zgłosić znęcanie się nad psem a nie nagrywać jeszcze z tego filmiki.
Aneczka
16:02, 2025-10-12