Zamknij
REKLAMA

Podinspektorzy w Bobolicach pilnie poszukiwani!

15.48, 07.10.2022 P.K. Aktualizacja: 15.52, 07.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Bobolic ogłosił dwa konkursy na wolne stanowiska urzędnicze. Poszukiwany jest podinspektor ds. oświaty oraz podinspektor ds. infrastruktury komunalnej i ochrony środowiska. W obu przypadkach kandydat musi legitymować się wyższym wykształceniem lub średnim popartym 3-letnim doświadczeniem zawodowym. 

- Dodatkowym atutem będzie posiadanie Prawa Jazdy kat. B, dobra znajomość obsługi komputera, kreatywność oraz znajomość ustaw, które są niezbędne podczas wykonywania codziennych obowiązków. W przypadku podinspektora ds. oświaty jest to m.in. Karta nauczyciela, prawo oświatowe czy ustawa o finansowaniu oświaty. W przypadku tego drugiego wakatu mowa o prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych czy ustawie o drogach publicznych - informują urzędnicy.

Podinspektor ds. oświaty będzie odpowiedzialny m.in. za prowadzę spraw związanych z edukacją publiczną czy spraw związanych ze statystyką oświatową. Podinspektor ds. infrastruktury komunalnej i ochrony środowiska będzie odpowiedzialny min. za prowadzenie działań wynikających z prawa wodnego, a także za realizację zadań z zakresu budowy, remontów i modernizacji obiektów gminnych. 

Nabory na stanowiska trwają kolejno do 18 i 20 października. Szczegóły dotyczące niezbędnej dokumentacji znajdziecie TUTAJ i TUTAJ

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%