Zamknij
REKLAMA

Nowy wóz dla OSP Bobolice

16.07, 02.11.2022 D.W. Aktualizacja: 16.18, 02.11.2022
Skomentuj fot. OSP Bobolice
REKLAMA

W miniony piątek boboliccy strażacy przywitali swój nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. W akcji brały udział także zaprzyjaźnione jednostki z powiatu koszalińskiego oraz mieszkańcy gminy. Nowy pojazd kosztował strażaków aż 910 tysięcy złotych. Inicjatywa zyskała jednak szerokie wsparcie finansowe. 

Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego był możliwy dzięki wsparciu władz Bobolic, Komendy Głównej PSP oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Na najbliższą sobotę zaplanowana jest uroczystość oficjalnego przekazania sprzętu strażakom.

- Serdecznie zapraszamy Państwa w dniu 5 listopada 2022 r. o godz. 11.00 na Rynek Miejskie w Bobolicach (Plac Zwycięstwa 5) na uroczystość przekazania nowego wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobolicach - informują strażacy.

Samochód posiada silnik o mocy 280 KM oraz zbiornik wodny o pojemności 3200 litrów. Ponadto na jego wyposażeniu znajdują się pilarki, zestaw narzędzi hydraulicznych czy torba medyczna PSP R1. Nowy wóz będzie służył nie tylko lokalnym strażakom, ale także wszystkim mieszkańcom Bobolic i okolic. 

(D.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%