W miniony piątek boboliccy strażacy przywitali swój nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. W akcji brały udział także zaprzyjaźnione jednostki z powiatu koszalińskiego oraz mieszkańcy gminy. Nowy pojazd kosztował strażaków aż 910 tysięcy złotych. Inicjatywa zyskała jednak szerokie wsparcie finansowe.
Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego był możliwy dzięki wsparciu władz Bobolic, Komendy Głównej PSP oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Na najbliższą sobotę zaplanowana jest uroczystość oficjalnego przekazania sprzętu strażakom.
- Serdecznie zapraszamy Państwa w dniu 5 listopada 2022 r. o godz. 11.00 na Rynek Miejskie w Bobolicach (Plac Zwycięstwa 5) na uroczystość przekazania nowego wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobolicach - informują strażacy.
Samochód posiada silnik o mocy 280 KM oraz zbiornik wodny o pojemności 3200 litrów. Ponadto na jego wyposażeniu znajdują się pilarki, zestaw narzędzi hydraulicznych czy torba medyczna PSP R1. Nowy wóz będzie służył nie tylko lokalnym strażakom, ale także wszystkim mieszkańcom Bobolic i okolic.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
teczowy jaskowiak z małej celowe na wszystkich spedach dewiantów jaskowiak sie pojawia w Poznaniu ale na uroczystosciach powstania Wielkopolskiego to juz niełaska całe PO jaśkowiak to teczowy śmierdziel
ten teges
08:49, 2026-06-19
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
Kałem powinien dostać.
Leftist’s hunter
17:28, 2026-06-18
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
KO spija swoją śmietankę . Nie żal mi ich .
alo
11:35, 2026-06-18
Radny z Miastka świadkiem ataku na prezydenta
Wow, biedni PeOwcy. Jak oni dostają to od polskich nazistów, ale jak niemiecka policja bije w Berlinie polskich patriotów - to dla PeOwców - niemiecka policja bije polskich nazistów. Sami nie przestrzegają prawa i porządku (patrz comiesięczne awantury pod osłoną policji KODowców w Warszawie) - ale jak ich to już bee.
Dr Jawor
10:01, 2026-06-17