Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Białego Boru: Będziemy wspierać program Czyste Powietrze

15:35, 18.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Podczas wczorajszego webinaru prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Szczecinie zapowiedziała, że każda gmina, która do końca lutego pisemnie zgłosi swój akces, będzie mogła otrzymać 30 tysięcy złotych wsparcia w ramach tak zwanego pakietu startowego na uruchomienie punktu informacyjnego w gminie. Zapytaliśmy Burmistrza Mikołajewskiego, jak się na to zapatruje urząd Białego Boru.

- Biały Bór już od grudnia ma podpisaną taką umowę. Będziemy wspierać program Czyste Powietrze i stworzymy w urzędzie taki punkt, w którym mieszkańcom pomożemy wypełnić wniosek, na termomodernizację ich domku, wymiany okien czy wymiany pieca - zapowiada burmistrz Białego Boru, Paweł Mikołajewski.

To już drugi taki program dostępny dla mieszkańców Białego Boru. Gmina uczestniczy także w Zachodniopomorskim Programie Antysmogowym, w ramach którego nadal można otrzymać środki na wymianę źródła ciepła.

- Udało się podpisać już blisko 50 umów, ale nadal można składać wnioski. Jeszcze około 35 tzw. kopciuchów można wymienić i otrzymać zwrot nawet do 7500 złotych - tłumaczy burmistrz Białego Boru.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

goscgosc

1 0

Przestancie sie podniecać że taką kasę mozna otrzymać . Istnieje kryterium dochodowe. Im wiecej zarabiasz tym mniejsze środki otrzymujesz i do tego kupa wniosków, audytów, projektów i ekspertyz do termomodernizacji itd.
Magiczne słowo MOZNA otrzymać zwrot nawet do 7500 złotych
Ale jakie warunki trzeba spełnić ??????????????
16:22, 18.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jacek KJacek K

0 0

Otrzymałem te 7500 bez wielkich problemów , żadne kryterium dochodowe ,żadnej magii, bez wielkiej papierkologi . Więc nie wypisuj bzdur.Pani zajmująca się projektem w Białym Borze bardzo pomocna. 14:18, 23.02.2021


marzannamarzanna

1 0

Biały Bór no proszę, można? .. a zacofane ministerstwo urzędników w Miastku , milczy. Stoją w miejscu i nawet nogą nie tupną. Nie wierzycie? Spójrzcie na stronę internetową gminy miasteczka. Cienko cieniutko.. Brak słów. 11:25, 19.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%