Zamknij
REKLAMA

Emerytowany górnik wrócił ze Śląska i zmarł we wsi Zielin

06:11, 19.05.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Wrócił ze Śląska i przez dłuższy czas uskarżał się na problemy zdrowotne. Podobno był chory, ale nie chciał iść do lekarza, do czego namawiała go partnerka, mieszkanka Zielinia. Emerytowany górnik zmarł nagle w czwartkowy wieczór. Wzywająca zespół ratownictwa medycznego partnerka poinformowała przez telefon, że należy postępować tak, jakby było podejrzenie koronawirusa. Wszak na Śląsku znajduje się teraz polskie epicentrum tej choroby.

Ratownicy zachowali wszystkie środki ostrożności, a jako wsparcie wezwali Ochotniczą Straż Pożarną z Trzebielina. Mieszkańców dziwi teraz fakt, że o tym przypadku nie została powiadomiona Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna....

POZOSTAŁO 95% TEKSTU

PEŁNA WERSJA w Gazecie Miasteckiej nr 161 w sklepach albo wersja online:

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

~~Dziad~~Dziad

1 1

Jeżeli tak było, to rozumiem, że działania były prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego a po zakońcZeniu, wszyscy uczestnicy zostali poddani obowiązkowej kwarantannie (7 dni w przypadku służb medycznych), jak i pobrano badanie od denata na obecność covid-19.
Chyba, że wrócił ze Śląska po Sylwestrze a zamieszczona w artykule informacja, ma tylko przyciągać czytelnika do odczytania pozostałej treści, czyli zakupu gazety.
09:59, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 1

Zakłamana gazeta. 07:50, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA