Zamknij
REKLAMA

Wiemy, jak przebiegają szczepienia w gminie Trzebielino

07:43, 24.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Trzebielino dołączyło do Narodowego Programu Szczepienia przeciwko COVID-19 27 stycznia. Obecnie na szczepienie oczekuje jeszcze 60 osób z listy w wieku 70+. Szczepienia te są wyznaczone w dniu 27 lutego oraz 01 marca. Ile osób już udało się zaszczepić?

Do tej pory dzięki współpracy ze Szpitalem Miejskim w Miastku udało się zaszczepić 184 osoby pierwszą dawką szczepionki i 86 drugą dawką szczepionki. Pacjenci po otrzymaniu drugiej dawki otrzymali dokumenty potwierdzające szczepienia - relacjonują przedstawiciele gminy.

Gmina poinformowała również, że z transportu na szczepienie skorzystały 64 osoby. W kolejce na szczepienia czekają już także osoby 60+. Zapisało się już 160 osób.

- Dzięki doskonałej współpracy ze Szpitalem Miejskim w Miastku szczepienia przeciwko COVID-19 mieszkańców Naszej Gminy w Naszym Punkcie Szczepień przebiega zgodnie z harmonogramem i w bardzo przyjaznej atmosferze - informuje wójt gminy.

Przypomnijmy, że miejscowy Ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej NZOZ Marmed nie zgłosił swojego udziału w Narodowym Programie Szczepień. Wójt nie krył wówczas swojego rozgoryczenia, zwłaszcza że Trzebielino okazało się jedyną gminą w powiecie, która nie miała własnego punktu szczepień. Na szczęście po rozmowie z Prezes Szpitala Miasteckiego, udało się zorganizować taki punkt na terenie gminy. O sprawie możecie przeczytać TUTAJ

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HahaHaha

3 1

Gratuluje braku mózgu aby szczepić się czymś co nie było testowane pod jakimkolwiek kątem 12:38, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZnawcaZnawca

2 0

Żadnym spótnikiem Putina ani Chinczykiem - tak trzymać. Pozdrawiam 15:16, 08.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%