Trzebielino dołączyło do Narodowego Programu Szczepienia przeciwko COVID-19 27 stycznia. Obecnie na szczepienie oczekuje jeszcze 60 osób z listy w wieku 70+. Szczepienia te są wyznaczone w dniu 27 lutego oraz 01 marca. Ile osób już udało się zaszczepić?
- Do tej pory dzięki współpracy ze Szpitalem Miejskim w Miastku udało się zaszczepić 184 osoby pierwszą dawką szczepionki i 86 drugą dawką szczepionki. Pacjenci po otrzymaniu drugiej dawki otrzymali dokumenty potwierdzające szczepienia - relacjonują przedstawiciele gminy.
Gmina poinformowała również, że z transportu na szczepienie skorzystały 64 osoby. W kolejce na szczepienia czekają już także osoby 60+. Zapisało się już 160 osób.
- Dzięki doskonałej współpracy ze Szpitalem Miejskim w Miastku szczepienia przeciwko COVID-19 mieszkańców Naszej Gminy w Naszym Punkcie Szczepień przebiega zgodnie z harmonogramem i w bardzo przyjaznej atmosferze - informuje wójt gminy.
Przypomnijmy, że miejscowy Ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej NZOZ Marmed nie zgłosił swojego udziału w Narodowym Programie Szczepień. Wójt nie krył wówczas swojego rozgoryczenia, zwłaszcza że Trzebielino okazało się jedyną gminą w powiecie, która nie miała własnego punktu szczepień. Na szczęście po rozmowie z Prezes Szpitala Miasteckiego, udało się zorganizować taki punkt na terenie gminy. O sprawie możecie przeczytać TUTAJ.
Haha12:38, 24.02.2021
Gratuluje braku mózgu aby szczepić się czymś co nie było testowane pod jakimkolwiek kątem
Znawca15:16, 08.03.2021
Żadnym spótnikiem Putina ani Chinczykiem - tak trzymać. Pozdrawiam
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
ZAKAZ łańcuchów: Rewolucja czy porażka?
po pierwsze rejestracja każdego psa w gospodarstwie czy to rolnym czy domowym.Ukrucić wolną amerykankę i będzie spokój.
lolo
15:35, 2025-10-21
Co z dalszym wzrostem wynagrodzeń nauczycieli?
Tytuł artykułu sugeruje ze nauczyciele dostana po raz kolejny podwyżkę - tymczasem obcina się wynagrodzenie dla n-la jeśli klasa jedzie na wycieczkę lub do kina - tytuł jedno a prawda drugie .... ale co się dziwić ? - to tzw. PAP czyli organ propagandy rządowej ..... tfu !😠
kłamcy
15:34, 2025-10-21
W Miastku ma powstać kolejny sklep wielkopowierzchniowy
Trzeba wyrzucić tego pidalasa burmistrza. Miastko przejechało się już na belfrach i bankierach. " Nie będzie niczego ". Miastko to dno położone na bagnach gdzie budżet gminny to glęboka studzienka sucha w dodatku.
Jaś Dworczyk
21:12, 2025-10-20
Po 12 latach Tour de Pologne wraca na Pomorze!
Lang to kaszeba i ominie Miastko. Pojadę przez Suchorze, Miszewo na Polanów i koszalin
Rower
19:59, 2025-10-20