Zamknij
REKLAMA

Urząd Miejski w Bobolicach szuka podinspektora ds. księgowości

14:35, 07.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Bobolic ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze Podinspektora ds. księgowości budżetowej w Urzędzie Miejskim w Bobolicach. Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w oparciu o umowę o pracę na pełen etat. Swoją pracę rozpocząłby już 1 września 2021 roku. 

Na stanowisko podinspektora kandydować mogą niekarane osoby z polskim obywatelstwem, cieszące się nieposzlakowaną opinia. Ponadto kandydat musi posiadać wyższe wykształcenie lub średnie z co najmniej 3-letnim stażem pracy zawodowej. Jakie są dodatkowe wymagania Urzędu?

- Kandydat musi wykazać się znajomością przepisów ustaw o pracownikach samorządowych i samorządzie gminnym. Musi znać również przepisy zawarte w Kodeksie Postępowania Administracyjnego. Dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność organizacji pracy i kreatywność to jedna również będzie brana pod uwagę przy wyborze kandydata - informuje urząd.

Nowy podinspektor będzie odpowiedzialny za ewidencję księgową wydatków bieżących, obsługę finansowo-księgową majątku oraz sporządzanie informacji i analiz z realizacji wydatków budżetowych. W jego kompetencji będzie także obsługa księgowa kont pomocniczych oraz wykonywanie innych zadań i czynności dotyczących Referatu Finansów i Budżetu. 

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie w terminie do 30 lipca 2021 r. Wykaz wymaganych dokumentów znajdziemy TUTAJ.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%