Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:51, 30.06.2022
Zmiana czy poszukiwanie pracy dla wielu osób stanowi duże wyzwanie. Jednak dla mieszkańców Bydgoszczy może to być zadanie łatwiejsze niż by się wydawało. Niektórzy twierdzą nawet, że w dużym stopniu to pracownik dyktuje zasady na tutejszym rynku pracy. Kto nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracy w Bydgoszczy? Jacy specjaliści są najpilniej potrzebni?
00:00, 25.06.2022
Jan Błachowicz jeszcze kilka miesięcy temu bronił swojego mistrzowskiego tytułu. Polak stracił swój pas w rywalizacji z Gloverem Teixeirą. Brazylijczyk jednak długo nie mógł cieszyć się ze swojego sukcesu, ponieważ w ostatniej walce przegrał z Jirim Prochazką. Czy Polak dostanie okazję do walki o pas z Czechem?
00:00, 16.06.2022
Dom to bardzo ważny wybór, dlatego dobrze jest się zastanowić nad tym, jaki rodzaj będzie najlepszy dla naszej rodziny. Warto też poznać zalety i wady różnych modeli domów, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że wybierzemy idealnie dopasowane cztery kąty pod swoje potrzeby. Należy też pamiętać, że można wybrać dom z poddaszem użytkowym czy mieszkanie, w zależności od tego, jakie mamy potrzeby.
12:01, 08.06.2022
Zabieg mezoterapii jest coraz bardziej popularny. Efekty są widoczne niemal od razu i utrzymują się przez dłuższy czas, dlatego wiele osób ceni sobie to rozwiązanie dla urody. Pozwala odżywić skórę i przywrócić jej dawny blask, a dodatkowo jest praktycznie bezbolesny. Wokół mezoterapii narosło jednak wiele mitów, które niekiedy zniechęcają do skorzystania z niej. Podpowiemy zatem jaki rodzaj zabiegu oraz okres roku będzie najlepszy do wykonania zabiegu i zapewni nam jak największe bezpieczeństwo.
00:00, 01.06.2022
Dziś już wiemy, że zarówno kredyty frankowe, jak i te złotówkowe okazały się być w podobnym stopniu toksyczne oraz negatywne w skutkach, dla kredytobiorców spłacających swoje zobowiązania. Mimo tego, że Złotówkowicze w ciężkiej sytuacji znaleźli się właściwie z dnia na dzień, to Frankowicze wcale nie są w lepszej sytuacji. Różnica jest jednak taka, że w przypadku tych drugich, proces pogłębiania finansowego problemu postępował znacznie wolniej. Złotówkowicze otrzymali rządowe wsparcie tuż po ostatnich podwyżkach, ale rodzi się zatem pytanie – czyim zmartwieniem będzie los Frankowiczów?
REKLAMA
14:41, 30.05.2022
Meble tapicerowane firmy Wajnert, to odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, którzy oczekują od mebli doskonałego wyglądu i funkcjonalności. Zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach całej rodziny. Misją producenta Wajnert 1985 jest tworzenie produktów praktycznych i wygodnych, spełniających wymagania wszystkich domowników.
13:18, 30.05.2022
Przedłużanie rzęs i stylizacja brwi to dwa z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Są używane przez kobiety na całym świecie, aby uwydatnić ich naturalne piękno i zwiększyć ich pewność siebie.
10:47, 30.05.2022
Franczyza to firma, której właścicielem i operatorem jest franczyzodawca. Franczyzodawca zapewnia franczyzobiorcy model biznesowy i strategię marketingową do działania.
09:28, 06.05.2022
Jeśli niedawno kupiłeś materac, być może już zastanawiasz się, jak chronić swoją inwestycję. Jak możesz nadal cieszyć się jego oddychalnością i komfortem, jednocześnie chroniąc go przed pluskwami, alergenami i płynami? Co się stanie, jeśli wylejesz coś na materac? Czy możesz po prostu usunąć plamę, czyszcząc materac?
11:32, 28.04.2022
Ten system rezerwacji online jest przykładem tego, jak sztuczną inteligencję można wykorzystać do usprawnienia obsługi klienta.
REKLAMA
13:37, 29.03.2022
Szukasz oferty OC, która będzie nie tylko najkorzystniejsza, ale też takiej, którą załatwisz w szybki i wygodny sposób? Skorzystaj z porównywarki OC Voleto! Pomoże Ci to znaleźć najlepsze oferty ubezpieczeń.
15:02, 25.03.2022
Nowoczesne drzwi to najnowszy trend w projektowaniu drzwi. Rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne drzwi wynika z faktu, że są one bardziej estetyczne i zapewniają lepszą ochronę niż tradycyjne drzwi.
14:49, 25.03.2022
Niektóre z elementów dekoracyjnych, które możesz znaleźć w swoim domu to:
22:25, 22.02.2022
Perspektywy zawodowe są uzależnione od miejsca zamieszkania i jest to prawda stara jak świat. Można się czasem łudzić, że w małym mieście znajdzie się wymarzoną pracę, jednak czasami jest to marzenie ściętej głowy. Należy zwrócić uwagę na to, że spore możliwości w dzisiejszych czasach daje Internet i to dzięki niemu sporo osób znajduje zatrudnienie. Postanowiliśmy sprawdzić jak sprawy zatrudnienia mają się w Miastku. Jeżeli chcecie się dowiedzieć o nich więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.
12:00, 16.02.2022
Inwestowanie w ETF-y staje się coraz popularniejsze wśród polskich inwestorów. Co kryje się pod tym tajemniczym skrótem? Jak działają ETF-y? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
REKLAMA
REKLAMA