Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 05.08.2022
Dobór odpowiedniego sprzętu AGD to jeden z najważniejszych etapów projektowania kuchni. W końcu to, jakie urządzenia znajdą się w jej przestrzeni, będzie mieć znaczący wpływ na jej funkcjonalność. Skompletowanie wyposażenia kuchni wcale nie musi być trudne, jeśli uwzględni się swoje potrzeby i preferencje.
10:41, 26.07.2022
Doradca kredytowy to profesjonalista, który pomaga ludziom w podejmowaniu decyzji finansowych. Są ekspertami w swojej dziedzinie i udzielają bezstronnych porad.
08:59, 26.07.2022
Presoterapia to rodzaj mezoterapii, w której woda pod ciśnieniem wnika w skórę i stymuluje produkcję kolagenu. Dermapen to podręczne urządzenie, które emituje mikroprądy w celu poprawy kolorytu i tekstury skóry.
07:53, 26.07.2022
Domy pogrzebowe oferują szereg usług, które pomagają rodzinom w żałobie w planowaniu i urzeczywistnianiu ostatniego pożegnania ukochanej osoby.
00:00, 17.07.2022
Lublin doskonale dba o organizacje wakacyjnego czasu swoich mieszkańców. Harmonogramy ośrodków koncertowych i obiektów kulturalnych pękają w szwach od imprez, które zrzeszają tłumy młodszych i starszych koneserów dobrej zabawy i sztuki. Na co zatem warto wybrać się latem w Lublinie? Które wydarzenia najlepiej zaspokoją nasze potrzeby rozrywkowe?
REKLAMA
00:00, 16.07.2022
Któż z nas nie jest zainteresowany tym, co dzieje się w jego mieście? Koncerty, spektakle, eventy czy spotkania — o tym wszystkim chcemy wiedzieć i być na bieżąco. Dzięki śledzeniu harmonogramów możemy szybciej i bardziej okazyjnie kupić bilety, ale również wybrać lepsze lokalizacje. Dodatkowo mamy pewność, że nie zabraknie nas na koncercie ulubionego artysty czy w teatrze w dniu premiery najnowszego przedstawienia.
14:27, 14.07.2022
Sytuacja frankowiczów powoli zdaje się stawiać coraz więcej pytań bez odpowiedzi, bowiem rośnie kurs franka szwajcarskiego, stopy procentowe w Szwajcarii zostaną po raz kolejny podniesione już we wrześniu, a rząd nie zamierza w żaden sposób pomóc kredytobiorcom, którzy mają problem ze spłatą. Czy jedynym rozwiązaniem pozostaje pozew frankowy przeciwko bankowi? Zdaje się, że odpowiedź jest bardziej niż sugestywna, ponieważ banki nie wykazują żadnej chęci na zniwelowanie frankowego problemu, już sami złotówkowicze przysparzają im kolejnych zmartwień.
00:00, 13.07.2022
W nowych inwestycjach deweloperskich możemy liczyć na wiele udogodnień, które kiedyś nie wchodziłyby w grę. Wiele rzeczy uchodzących w przeszłości za luksus, dziś stało się standardem. Kupujący nie zawsze są jednak tego świadomi, dlatego warto poruszyć ten temat i przedstawić pozycje, które najczęściej są oddawane przez deweloperów do użytku. Warto również nadmienić, że wymagania kupujących wzrastają wraz z podwyżkami cen za metr kwadratowy, dlatego deweloperzy dokładają coraz więcej starań, aby sprostać oczekiwaniom obecnych klientów.
14:51, 30.06.2022
Zmiana czy poszukiwanie pracy dla wielu osób stanowi duże wyzwanie. Jednak dla mieszkańców Bydgoszczy może to być zadanie łatwiejsze niż by się wydawało. Niektórzy twierdzą nawet, że w dużym stopniu to pracownik dyktuje zasady na tutejszym rynku pracy. Kto nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracy w Bydgoszczy? Jacy specjaliści są najpilniej potrzebni?
00:00, 25.06.2022
Jan Błachowicz jeszcze kilka miesięcy temu bronił swojego mistrzowskiego tytułu. Polak stracił swój pas w rywalizacji z Gloverem Teixeirą. Brazylijczyk jednak długo nie mógł cieszyć się ze swojego sukcesu, ponieważ w ostatniej walce przegrał z Jirim Prochazką. Czy Polak dostanie okazję do walki o pas z Czechem?
REKLAMA
00:00, 16.06.2022
Dom to bardzo ważny wybór, dlatego dobrze jest się zastanowić nad tym, jaki rodzaj będzie najlepszy dla naszej rodziny. Warto też poznać zalety i wady różnych modeli domów, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że wybierzemy idealnie dopasowane cztery kąty pod swoje potrzeby. Należy też pamiętać, że można wybrać dom z poddaszem użytkowym czy mieszkanie, w zależności od tego, jakie mamy potrzeby.
12:01, 08.06.2022
Zabieg mezoterapii jest coraz bardziej popularny. Efekty są widoczne niemal od razu i utrzymują się przez dłuższy czas, dlatego wiele osób ceni sobie to rozwiązanie dla urody. Pozwala odżywić skórę i przywrócić jej dawny blask, a dodatkowo jest praktycznie bezbolesny. Wokół mezoterapii narosło jednak wiele mitów, które niekiedy zniechęcają do skorzystania z niej. Podpowiemy zatem jaki rodzaj zabiegu oraz okres roku będzie najlepszy do wykonania zabiegu i zapewni nam jak największe bezpieczeństwo.
00:00, 01.06.2022
Dziś już wiemy, że zarówno kredyty frankowe, jak i te złotówkowe okazały się być w podobnym stopniu toksyczne oraz negatywne w skutkach, dla kredytobiorców spłacających swoje zobowiązania. Mimo tego, że Złotówkowicze w ciężkiej sytuacji znaleźli się właściwie z dnia na dzień, to Frankowicze wcale nie są w lepszej sytuacji. Różnica jest jednak taka, że w przypadku tych drugich, proces pogłębiania finansowego problemu postępował znacznie wolniej. Złotówkowicze otrzymali rządowe wsparcie tuż po ostatnich podwyżkach, ale rodzi się zatem pytanie – czyim zmartwieniem będzie los Frankowiczów?
14:41, 30.05.2022
Meble tapicerowane firmy Wajnert, to odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, którzy oczekują od mebli doskonałego wyglądu i funkcjonalności. Zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach całej rodziny. Misją producenta Wajnert 1985 jest tworzenie produktów praktycznych i wygodnych, spełniających wymagania wszystkich domowników.
13:18, 30.05.2022
Przedłużanie rzęs i stylizacja brwi to dwa z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Są używane przez kobiety na całym świecie, aby uwydatnić ich naturalne piękno i zwiększyć ich pewność siebie.
REKLAMA
REKLAMA