Zamknij
REKLAMA

Radny Krzysztof Kula wraz z rodziną uratował młode sikorki

21:23, 02.06.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Na co dzień zajmuje się ratowaniem ludzkiego życia, jako ratownik medyczny pracujący w słupskim pogotowiu ratunkowym i jako strażak Państwowej Straży Pożarnej w Miastku. Takie widocznie jest jego przeznaczenie, bo nawet w czasie wolnym zdarza mu się ratować życie, nie tylko ludzkie, ale i życie zwierząt. Krzysztof Kula, pełniący również funkcję radnego gminy Trzebielino, przyczynił się do uratowania dziewięciu sikorek. Ptaki przyszły na świat w jego ogrodzie w betonowej rurze. Ich matka zginęła po ataku jastrzębia. Wtedy do akcji wkroczyła rodzina Krzysztofa Kuli. Akcja zakończyła się powodzeniem.

- Jakiś czas temu wspólnie z żoną zobaczyliśmy, że sikorki wylęgły się w betonowej rurze w naszym ogródku. Najpierw były jajka, później pisklęta. Podczas obserwacji czytałem na ten temat sporo i dowiedziałem się między innymi, że sikorka nawet 300 razy dziennie odwiedza swoje młode, aby je nakarmić - opowiada Krzysztof Kula.

To trudne zadanie, o czym cała jego rodzina przekonała się wkrótce, bo musieli przejąć rolę matki małych sikorek...

PEŁNA WERSJA TEKSTU w Gazecie Miasteckiej nr 162. Zapraszamy też do najnowszego wydania nr 163 w sklepach albo wersja online:

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

gośćgość

2 0

ojoj news na pierwsze strony największych dzienników i gazet w całej Polsce. Superstacja już była?
Gmina Trzebielino śledzi losy rodziny sikorek, które zostaną oddane do adopcji.
Redaktor nie ma o czym pisać... 09:04, 03.06.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

RedaktorRedaktor

1 2

Była Superstacja i był news na całą Polskę. Teraz szykuję cykl reportaży o lokalnych *%#)!& Autora komentarza za takowego uważam, więc zapraszam na wywiad. Kontakt pod nr 513313112. 😉
Pozdrawiam
Mateusz Węsierski 15:43, 03.06.2020


YKiepYKiep

1 0

co ty Węsier miałczysz.
Ostatnio przeczytałem jak bronisz osoby  składającej niemoralne propozycje i jeszcze piszesz że nie ma w tym nic dziwnego.
Na koniec gadasz że bliżej ci do konfederacji. To nie ma sensu istny bełkot.   Znasz chociaż program konfederacji i hasła o jakie opiera się ich polityka?? To są Ludzie broniący wartości rodzinnych, przeciwnicy aborcji rozwiązłości seksualnej nacjonaliści, ( no chyba że masz na myśli lidera KONFY który jest outsiderem ) za żadne skarby nie pasujesz do tego profilu.
Takie przedmiotowe traktowanie kobiet nie przystoi osobom wykonującym zawód taki jak broniona przez ciebie osoba. Zresztą pismakowi też nie wypada. Mam nadzieje że kobiety to dostrzegą.


Ogólnie cała sprawa którą opisujesz nadaje się  do zbadania przez prokuraturę czy nie doszło do przestępstwa. 15:13, 04.06.2020


1 0

buahahahaa 10:09, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

ten tam ziomus zepewne mial na mysli losy rodziny Sikorsky Aircraft Corporation hahahahaha 11:46, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA