Zamknij
REKLAMA

Złote Gody Państwa Kowalczyków

08.09, 27.10.2022 D.W. Aktualizacja: 16.28, 08.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Do Urzędu Miejskiego w Polanowie zostali zaproszeni Państwo Zofia i Władysław Kowalczykowie. Para w tym roku obchodzi 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego, tzw. Złote Gody. Z tej okazji burmistrz miasta wręczył im Odznakę Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej.

- Medal, który otrzymali czcigodni Jubilaci to jedyne wyróżnieniem, które można otrzymać wyłącznie we dwoje. To swoista nagroda, za to, że małżonkowie wytrwali w miłości, że byli wierni złożonej 23 stycznia 1972 r. w tutejszym Urzędzie przysiędze. Dostojnym Jubilatom życzymy wielu wspólnych lat w dobrym zdrowiu, miłości i niezapomnianych chwil wśród najbliższych - mówi burmistrz Polanowa.

Państwo Kowalczykowie mają dwie córki i troje wnucząt. W uroczystościach brał udział burmistrz Polanowa - Grzegorz Lipski oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Polanowie - Mariola Domańska. 

Złotym jubilatom gratulujemy pięknego i długiego pożycia małżeńskiego. Życzymy kolejnych lat pełnych miłości, szczęścia i czułości!

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(D.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%