Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
1
14:56, 22.05.2019
Życzenia i prośby kierowców zostały spełnione. Powiat koszaliński rozpoczyna remont 3 km drogi od strony Świerzna do Żydowa. Rozpoczęło się już wyrównywanie poboczy.
19:00, 21.05.2019
Ogromna tragedia dwóch rodzin z Kępin w gm. Polanów. W poniedziałek 20 maja podczas burzy w ich dom uderzył piorun. Budynek natychmiast zajął się ogniem. Poszkodowani stracili wszystko, ale dobrzy ludzie już ruszyli z pomocą. Gmina ogłosiła zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy i pieniędzy na odbudowę.
21:01, 16.05.2019
Na fali popularności filmu dokumentalnego ?Tylko nie mów nikomu? ludzie zaczynają mówić. Szokujące wyznanie opublikowała kobieta - mieszkanka gminy Polanów. Podając swoje imię i nazwisko oraz dane osobowe księdza, w komentarzach pod filmem Tomasza Sekielskiego, poprosiła go o interwencję ws. kapłana, który pełnił kiedyś posługę w Polanowie.
23:31, 13.05.2019
Na mieszkańców małej osady Głusza w pobliżu Żydowa, przy granicy z gminą Miastko, padł blady strach, gdy przeczytali w internecie artykuły na temat swojego sąsiada. Okazało się, że wysoko postawiony w kościele katolickim ksiądz Andrzej zbudował na uboczu okazałą rezydencję. Przed wścibskimi ochraniana jest z jednej strony linią jeziora, a od drogi dzieli ją kilkaset metrów. Jak wynika z medialnych doniesień, ksiądz Andrzej był podejrzewany o pedofilię.
REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone