Zamknij
REKLAMA

Polanów zaprasza na Kiermasz Świąteczny

Polanów zaprasza na Kiermasz Świąteczny
  • czwartek  grudnia, 15.00
  • 14.12.2019
  • POKSiR Polanów
Zbliża się radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się by był to szczególny czas pełen rodzinnego ciepła, przyjaźni i radości, życzliwości i pogody ducha, w której każdy stara się o prezenty dla bliskich.

- Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Polanów na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w sali widowiskowej POKiS 14 grudnia 2019 r. w godz. 15.00 – 18.00. Dla odwiedzających nas gości będzie to okazja do obejrzenia, a także zakupu świątecznych dekoracji: stroików rękodzieła artystycznego, upominków gwiazdkowych oraz pysznych piernikowych wypieków - zachęcają organizatorzy.

Przybyłe dzieci będą miały okazję na spotkanie z Mikołajem oraz zabawy w "strefie zabaw". Podczas kiemaszu ogłoszone zostaną również wyniki konkursów bożonarodzeniowych.

- Gwarantujemy miłą atmosferę wśród wystroju wprowadzającego w klimat pięknych Świąt Bożego Narodzenia - podkreślają organizatorzy.

Zgłoszenia chętnych wystawić swoje rękodzieło przyjmowane są do 9 grudnia 2019 r. bezpośrednio w ośrodku kultury lub telefonicznie na nr 94 31 88 229