Zamknij
REKLAMA

Koronawirus na mszy św. w intencji ks. Wójtowicza? Apel Sanepidu

23:16, 24.03.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Osoba zarażona koronawirusem podobno brała udział w jednym z nabożeństw w intencji kapłana z Miastka, ś.p. księdza Wojciecha Wójtowicza. Sanepid prosi aby zgłaszali się wszyscy uczestnicy trzech nabożeństw.

Chodzi o msze święte trydenckie odprawione 15 i 19 marca w Koszalinie i 14 marca w Słupsku.

- W związku z wykryciem koronawirusa u jednego z wiernych z Koszalina, uczestnicy mszy, która została odprawiona w sobotę, 14 marca, w dolnym kościele pw. Maksymiliana Kolbego w Słupsku, proszeni są o zgłoszenie się do sanepidu - apeluje Słupskie Środowisko Tradycji Katolickiej.

Wszystkie osoby, które brały udział w tych nabożeństwach mają skontaktować się z najbliższym Sanepidem.

- Nie jesteśmy w stanie potwierdzić uczestnictwa tej osoby we mszy świętej, ponieważ świadectwa osób uczestniczących w liturgii są rozbieżne. Wiemy jedynie, że osoba z wykrytym koronawirusem mieszka w Koszalinie. Informujemy również, że wierni siedzieli w bezpiecznej odległości od siebie i mieli ze sobą ograniczony kontakt - informują przedstawiciele SŚTK. - Msza święta odbyła się 10 dni temu. Od tamtego momentu nikt nie wykazał jakichkolwiek objawów. Zachowajmy spokój - apelują.

[ZT]5067[/ZT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GośćGość

1 0

Jakie znaczenie dla sprawy ma intencja, w jakiej była msza. Sensacyjne doniesienie tzw. "dziennikarzy". Wyluzujcie, usiądźcie, zróbcie sobie drinka, a słomkę do niego wyciągnijcie z butów... 17:29, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA