Zamknij
REKLAMA

KORONAWIRUS był, ale... się zmył. Kolejne dwa TESTY NEGATYWNE!

10:25, 04.06.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Koronawirusa jednak nie ma w miasteckim szpitalu. Kolejne testy wykonane pacjentce oddziału rehabilitacji i salowej z gminy Koczała dały wynik pozytywny. Zrobiono dwa i żaden nie potwierdził koronawirusa. 

- Osoba “zakażona” w Miastku ma dwa negatywne testy w Gdańsku. Dzisiaj wróciła cała i zdrowa do domu. Dlaczego Sanepid nie udziela takich informacji? - zapytała krewna pacjentki, u której kilkanaście dni temu potwierdzono koronawirusa.

[ZT]5363[/ZT]

W związku z takim rozwojem wydarzeń od wczoraj nie ma kwarantanny i nadzoru epidemiologicznego wobec osób, które miały kontakt z w/w kobietami, a przypomnijmy, że z powodu pierwszego testu pozytywnego u salowej w Koczale zamknięto m.in. przedszkole, ponieważ miała kontakt z pracownicą tej placówki. 

- Obie panie były bezobjawowe. Testy były wykonywane w akredytowanym laboratorium. To, że kolejne dały wynik negatywny nie oznacza, że koronawirusa nie było. Badane mogły go mieć, ale z czasem mógł zniknąć. Druga możliwość to fakt, że testy mają 70 procent skuteczności - wyjaśnia Renata Kiempa, prezes Szpitala Miejskiego w Miastku.

Od piątku rehabilitacja w Szpitalu Miejskim w Miastku ponownie zaczyna działalność. Oficjalnie w powiecie bytowskim w tej chwili nie ma już osoby z koronawirusem. 

Więcej na ten temat w Gazecie Miasteckiej 9.06. POLECAMY też wydanie nr 163 z wtorku 2.06. a w nim wiele lokalnych informacji, m.in. po nowym tomografie w miasteckim szpitalu. 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

MSMS

2 0

Skoro kozie wyszedł test pozytywny oraz tygrysowi w zoo to o jakich "testach" tu mowa. Zwykła loteria do nabijania statystyk. 14:58, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

polonistapolonista

11 0

Koronawirusa jednak nie ma w miasteckim szpitalu. Kolejne testy wykonane pacjentce oddziału rehabilitacji i salowej z gminy Koczała dały wynik pozytywny. Zrobiono dwa i żaden nie potwierdził koronawirusa. - nic z tego nie rozumiem:) weź Pan redaktor czytaj to co piszesz:)🙂💩 14:59, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wnikliwa Wnikliwa

6 0

"Kolejne testy wykonane pacjentce oddziału rehabilitacji i salowej z gminy Koczała dały wynik pozytywny." Chyba powinno być tak: "Kolejne testy wykonane pacjentce oddziału rehabilitacji i salowej z gminy Koczała dały wynik negatywny." Coś ostatnio te artykuły zawierają sporo błędów, warto przed dodaniem kilka razy go sobie przeczytać. 17:09, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fblfbl

0 0

cyganski przekret 18:49, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

co on ćpie ?co on ćpie ?

0 0

Koronawirusa jednak nie ma w miasteckim szpitalu. Kolejne testy wykonane pacjentce oddziału rehabilitacji i salowej z gminy Koczała dały wynik pozytywny. Zrobiono dwa i żaden nie potwierdził koronawirusa. 10:42, 05.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

olkaolka

0 0

nie wiem ale to chyba daje dobry efekt 08:37, 06.06.2020


REKLAMA
REKLAMA