Zamknij
REKLAMA

Czwarta fala pandemii puka do naszych drzwi. Miastecki szpital podejmuje działania

14:50, 26.10.2021 | .
Skomentuj Szpital Miejski w Miastku
REKLAMA

Od poniedziałku w Szpitalu Miejskim w Miastku uruchomionych zostało 10 dodatkowych łóżek dla pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Przygotowanie tych miejsc nie wpływa na pracę pozostałych oddziałów. Zwiększa jednak obciążenie pracą szpitalnego personelu. Na razie nie widać jednak rychłej perspektywy spadku zakażeń, co wymusza na placówce przygotowania do utworzenia kolejnych miejsc leczenia pacjentów z COVID.

Jak informuje szpital, w ostatnim czasie na oddział zostały przyjęte osoby, które cieżko przechodzą COVID-19. Są to osoby, które nie specjalnie wierzyły w konsekwencje zakażenia, nie szczepiły się i lekceważyły poważne objawy choroby.

Apelujemy do Państwa, o zaprzestanie wszelkich covidowych wojenek. Mamy w Naszym Szpitalu dość przykładów lekceważenia tej paskudnej choroby. Brakuje nam za to miejsca dla chorych i personelu medycznego, co może skutkować powtórką z wiosny i przekształceniami Oddziałów w te przeznaczone dla chorych na COVID - mówią władze szpitala.

Minionej doby w naszym powiecie potwierdzono 5 zarażeń COVID-19. Poziom zakażeń utrzymuje się na niskim poziomie - pozytywnych jest zaledwie 5% testów. W naszym województwie ostatniej doby potwierdzono łącznie 364 zakażeń. Znajdujemy się na 4 miejscu pod względem liczby zarażeń. Sanepid i lokalne władze przypominają o zasadach dystansu społecznego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kabaretkabaret

4 0

ktoś w to jeszcze wierzy ? 23:01, 26.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Edzio pedzioEdzio pedzio

1 3

Jak wylądujesz pod respirator to uwierzysz i powiesz sobie ale byłem *%#)!& ! 07:40, 27.10.2021


REKLAMA
0%